T-Bull rozszerza strategię rozwoju na lata 2020 -2022

Wrocławski deweloper z rynku regulowanego GPW opublikował rozszerzenie o nowe aktywności strategii swojego rozwoju do 2022 roku, która zakłada dywersyfikację źródeł przychodów.

T-Bull S.A. po opublikowaniu zapowiedzi gry Birding Simulator na platformie Steam oraz podpisaniu umowy ramowej z inwestorem, rozszerzył swoją strategię rozwoju na lata 2020-2022.

ZOBACZ TAKŻE: T-Bull: „Chcemy dywersyfikować źródła przychodów”

„Rozbudowa strategii rozwoju naszej spółki ma na celu dywersyfikację działalności, a co za tym idzie źródeł przychodów w krótkim, średnim i długim terminie, a także ekspansję w nowych obszarach z częściowym wykorzystaniem posiadanych zasobów” – mówi Damian Fijałkowski, współzałożyciel i CTO studia T-Bull.

„Nasza obecna strategia zakłada umocnienie pozycji jako producenta i wydawcy gier mobilnych i jednocześnie rozszerzenie działalności o produkcję gier na PC oraz konsole. Nowe podejście pozwoli nam w pełni wykorzystać nasze możliwości graficzne i programistyczne. Będziemy też rozbudowywać nasze kompetencje marketingowe, aby w pełni zagospodarować dotychczas zbudowaną społeczność fanów i zdobywać nowych” – dodaje Damian Fijałkowski

ZOBACZ TAKŻE: T-Bull wyda kilka symulatorów na PC i konsole

Wydawanie gier o zróżnicowanych budżetach i na różne urządzenia pozwoli nam na wypracowanie przychodów w strumieniach krótko-, średnio- i długoterminowych, na różnych platformach sprzedażowych i w odmiennych modelach komercjalizacji gier” – wskazuje CTO studia T-Bull. 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments