Wrocławski deweloper zamierza wyprodukować i wydać 5 symulatorów we współpracy z inwestorem, który będzie uczestniczył finansowo w ich produkcji. 

Giełdowy T-Bull oprócz wydawania gier mobilnych zamierza dynamicznie rozwinąć skrzydła w produkcjach na PC i konsole. Oprócz zaprezentowanego ostatnio Birding Simulatora, zamierza wyprodukować 5 symulatorów na PC i konsole. Tym razem współfinansowanych prze inwestora.

ZOBACZ TAKŻE: T-Bull z ponad milionowym dochodem półrocznym

„Dodatkowy kapitał, jaki wnosi nasz nowy partner biznesowy, to kolejny krok na drodze naszego studia. Wierzymy, że ta współpraca pozwoli na osiągnięcie kolejnego etapu w naszym rozwoju”Damian Fijałkowski, współzałożyciel i CTO studia T-Bull.

Spółka nie zdradziła jeszcze tematyki gier.

„Pracujemy obecnie nad ostateczną umową ramową i doborem projektów, które w ramach tej współpracy zostaną zrealizowane. Chcielibyśmy sukcesywnie zapowiedzieć gry w formie trailerów w ciągu najbliższych kilku miesięcy. To pozwoli zagospodarować nam nowe obszary działalności, oprócz rynku mobilnego, co powinno wpłynąć na osiąganie coraz lepszych i bardziej zdywersyfikowanych przychodów” – dodaje Damian Fijałkowski.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments