Już 1 października na platformie Steam dostępna będzie pełna wersja symulatora renowacji opuszczonych stacji kolejowych autorstwa Live Motion Games – Train Station Renovation. Od 30 kwietnia br. grę można nabyć w trybie wczesnego dostępu (Early Access). Docelowo pojawi się także w wersjach konsolowych. Studio przygotowuje się do debiutu na NewConnect. Live Motion Games chce dołączyć do grona spółek publicznych w pierwszej połowie 2021 roku.

Już w najbliższy czwartek odbędzie się oczekiwana przez graczy premiera pełnej i wzbogaconej wersji Train Station Renovation na komputery stacjonarne. Symulator kolejnictwa to pierwszy tytuł z naszego portfolio produkcyjnego, który od kwietnia jest dostępny w trybie wczesnego dostępu” – informuje Michał Kaczmarek, prezes zarządu Live Motion Games.

„Warto podkreślić, że już po niespełna dobie od premiery, tytuł pokrył pełne koszty produkcji, a także znalazł się w rankingu najpopularniejszych gier kwietnia, mimo że zadebiutował ostatniego dnia miesiąca” – dodaje.  

ZOBACZ TAKŻE: Live Motion Games z kolejnym tytułem w top Steam

Akcja gry Train Station Renovation rozgrywa się na opuszczonych dworcach kolejowych. Zadaniem gracza jest renowacja zniszczonych stacji kolejowych oraz przywrócenie maszyn do pełnej sprawności. Produkcja w pełnej wersji zaoferuje 15 map, na których gracz będzie prowadził wspomniane prace – zacznie od małych wiejskich stacyjek, przygodę skończy na modernizacji stacji na ogromnych, miejskich dworcach.

Studio dodało także m.in. 5 nowych stacji kolejowych, a także opcję ich malowania zgodnie z fantazją gracza. Docelowo Train Station Renovation będzie dostępne aż w 26 językach. Gra wzorowana jest na popularnym tytule House Flipper, którego wydawcą jest główny akcjonariusza spółki – PlayWay – wydawca pecetowej wersji Train Station Renovation.

Live Motion Games planuje udostępnić grę w wersjach konsolowych. Wydawcą projektu dedykowanego na PlayStation4 i Xbox One będzie Ultimate Games. Wersję na Nintendo Switch przygotuje UF Games. Spółki zajmą się także portingiem tytułu.

Wersje konsolowe tytułu pojawią się na rynku w na początku nowego roku. 

ZOBACZ TAKŻE: Live Motion Games liczy na Supermarket Manager

Aktualnie spółka pracuje nad wieloma produkcjami. – Jeszcze do końca tego roku planujemy wydanie czterech tytułów, w tym Car Trader Simulator i Sapper Simulator. Już niebawem podamy więcej szczegółów – dodaje Michał Kaczmarek.

W pierwszej połowie 2021 roku studio chce dołączyć do grona spółek notowanych na rynku NewConnect.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments