Live Motion Games – producent gier typu symulatory – umacnia silną wishlistę swoich autorskich tytułów. Na TOP Wishlist platformy Steam trafił następny projekt studia – Builders of China. Premiera produkcji typu city–building w wersji na komputery stacjonarne planowana jest na drugą połowę 2021 roku.

W promowaniu gry z popularnej serii Buiders of… studio wspiera spółka Strategy Labs – twórca tytułu Builders of Egypt. Rolę wydawcy pełni PlayWay. Obecnie LMG zakończyło proces przekształcenia ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w spółkę akcyjną i oczekuje wpisu do KRS. Debiut na rynku NewConnect planowany jest w pierwszej połowie przyszłego roku.

„Builders of China to nasz dziewiąty z kolei tytuł, jaki trafił na listę najbardziej oczekiwanych gier platformy Steam. Liczymy na to, że zarówno Builders of China, jak i Supermarket Simulator, który zaledwie tydzień temu pojawił się na TOP Wishlist, utrzymają zainteresowanie graczy także po ich wydaniu, jak miało to miejsce przy Train Station Renovation. Gra znalazła się w zestawieniu najpopularniejszych premier kwietnia na Steamie, choć jej premiera we wczesnym dostępie odbyła się ostatniego dnia miesiąca” – mówi Michał Kaczmarek, prezes Live Motion Games.

ZOBACZ TAKŻE: Live Motion Games z kolejnym sukcesem na koncie

„Premiera pełnej wersji TSR zaplanowana jest na 1 października br. Gra przewidziana jest także w wersjach konsolowych” dodaje prezes zarządu LMG.

Builders of China to nowy tytuł z popularnej serii Buiders of…, którą charakteryzuje strategiczna formuła typu city-building. Gracz mam za zadanie budować tętniące życiem miasta i zarządzać swoją populacją. Tytuł pozwala zarządzać gospodarką różnych chińskich osad, od zalanych brzegów Żółtej Rzeki i nieprzewidywalnej Niziny Północnochińskiej, po surowe zachodnie pasma górskie.

ZOBACZ TAKŻE: Live Motion Games zapowiada grę Builders of China

Bohater może tworzyć rozległe systemy irygacyjne, aby okiełznać wrogie ziemie, zakładać porty i placówki handlowe, czy badać nowe technologie. Wszystko po to, by zapewnić sobie mandat niebios lub zmierzyć się z obaleniem przez poddanych. W promowaniu gry spółkę wspiera firma Strategy Labs – twórca popularnego tytułu Builders of Egypt, którego akcja rozgrywa się w dolinie Nilu.

Builders of China pojawi się na rynku w drugiej połowie 2021 roku. Wydawcą gry jest PlayWay. 

W pierwszej połowie 2021 roku Live Motion Games chce dołączyć do grona spółek notowanych na rynku NewConnect.

„Właśnie zakończyliśmy proces przekształcania ze spółki z o.o. na s.a. Czekamy już tylko na wpis do KRS” – mówi Michał Kaczmarek.