Live Motion Games, warszawski developer gier symulacyjnych, odnotował ostatnio kolejny sukces na swoim koncie. Ich nowa produkcja, Supermarket Manager, która zadebiutuje dopiero na rynku, jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier według wish listy na platformie Steam. 

Supermarket Manager z portfolio produkcyjnego Live Motion Games trafił na listę najbardziej oczekiwanych gier platformy Steam. Premiera symulatora budowy i zarządzania marketem planowana jest na przyszły rok. Rolę wydawcy projektu pełni PlayWay, jednocześnie główny udziałowiec spółki. Wkrótce do sprzedaży trafi także – Car Trader Simulator autorstwa LMG, którego prolog jest już dostępny na rynku. Spółka szykuje się do debiutu na NewConnect. Studio już w pierwszej połowie 2021 roku dołączy do grona firm notowanych na warszawskiej giełdzie.

„Gry typu symulatory są dziś bardzo popularne wśród graczy, m.in. ze względu na realistyczną formułę. Nasze propozycje jeszcze przed ostateczną premierą zgromadziły liczną społeczność graczy. Supermarket Manager to nasz kolejny projekt, który bardzo szybko trafił do TOP Wishlist platformy Steam. Do tej pory wśród najbardziej oczekiwanych gier z naszego portfolio znalazły się tam m.in. Bakery Simulator, Chernobyl Liquidators Simulator, Car Trader Simulator czy Builder Simulator. – mówi Michał Kaczmarek, prezes zarządu Live Motion Games.

„Supermarket Manager to symulator budowy i zarządzania marketem, dedykowany graczom platformy Steam. Użytkownik wcieli się w rolę managera sklepu, który swoją przygodę w handlu zacznie od kupna i uporządkowania hali, co pozwoli mu rozwinąć swój biznes” – dodaje.

Aby stworzyć tytułowy Supermarket, gracz musi wybrać niezbędne narzędzia i produkty w taki sposób, aby rozsądnie dysponować posiadanym budżetem i w efekcie osiągać jak największe zyski, a także zostawić sobie część zarobionych środków na tzw. ,,czarną godzinę.’’

Supermarket Manager rozwinie nie tylko predyspozycje handlowe graczy, ale także ich umiejętności marketingowe oraz zarządzania pracownikami. Wyćwiczone umiejętności mogą przydać się także i w realnym życiu” – mówi Michał Kaczmarek.

 

Live Motion Games koncentruje się na tworzeniu symulatorów na komputery osobiste. Spółka planuje także przeniesienie swoich autorskich produkcji dedykowanych na konsole. Pierwszym takim projektem będzie Train Station Renovation, który już jest portowany na konsole Playstation, XBOX oraz Nintento Switch. Gra miała premierę we wczesnym dostępie w kwietniu i spotkała się z bardzo pozytywnymi ocenami graczy. 

W czerwcu br. w sklepie Steam premierę miał darmowy prolog do gry Car Trader Simulator o nazwie Welcome to the Business. W grze bohater zarządza amerykańskim salonem aut. Dealer samochodów musi tak zaplanować rozgrywkę, aby jak najszybciej zyskać renomę na rynku motoryzacyjnym. 

W pierwszej połowie 2021 roku Studio zamierza dołączyć do grona spółek notowanych na rynku NewConnect.