mBank poszerza ofertę portfeli mobilnych. Teraz klienci mogą zapłacić za zakupy pierścionkiem czy paskiem od zegarka wyposażonym w oprogramowanie Fidesmo Pay lub Digiseq Pay. Tym samym mBank staje się liderem wśród banków, które umożliwiają klientom korzystanie z nowoczesnych form płatności mobilnych.

Gadżety, o których mowa to tak zwane akcesoria ubieralne, które wśród swoich licznych funkcji pozwalają też na płacenie. Działa to analogicznie jak w przypadku smarfonów czy zegarków, połączonym z portfelem mobilnym np. Apple Pay czy Garmin Pay. Wystarczy zbliżyć taki gadżet do terminala i zapłacone.

Oprogramowanie pozwalające na płacenie pierścionkiem czy specjalnym paskiem do zegarka nazywa się Fidesmo Pay (dostępne dla kart Visa i Mastercard) lub Digiseq Pay (dla kart Mastercard). Gadżety te można kupić na stronie obu producentów (Fidesmo lub Digiseq). Do urządzenia dołączona jest instrukcja, która krok po kroku wyjaśnia jak połączyć takie urządzenie z kartą płatniczą w banku.

mBank jest liderem wśród banków, które umożliwiają klientom płacenie w innowacyjny sposób. Od dawna mogą oni korzystać z portfeli mobilnych Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Xiaomi Pay i Swatch Pay. Teraz dołączyły kolejne dwa, a w najbliższych miesiącach lista ta powiększy się jeszcze o Tappy Pay i Zepp Pay.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments