Artur Podhorodecki, prezes zarządu QNA Technology, w komentarzu eksperckim dla ISBtech o planach i priorytetach na 2024 r.

W tym roku jednym z naszych głównych celów w obszarze business development jest walidacja technologii syntezy kropek kwantowych na eksperymentalnej linii pilotażowej, czyli w warunkach zbliżonych do produkcyjnych. To dla nas bardzo ważny etap rozwoju, który pozwoli nam na wytwarzanie produktu w sposób powtarzalny, o określonej jakości i w większej skali niż otrzymujemy obecnie.

Oznacza to, że będziemy mogli przejść z klientami, którzy obecnie testują nasze materiały lub rozważają zastosowanie niebieskich kropek kwantowych w rozwoju swoich produktów do kolejnych faz i zaspokoić ich popyt związany z uruchomieniem np. ich produkcji pilotażowej, bez ryzyka utraty ciągłości takiej współpracy. Eksperymentalna linia pilotażowa jest także niezbędna do zebrania doświadczeń, które posłużą nam do zaprojektowania produkcyjnej linii syntezy, pozwalającej na wytwarzanie ilości materiału wystarczającej do tego, aby klienci mogli rozpocząć produkcję seryjną swoich urządzeń wykorzystujących nasze kropki kwantowe.

Ponadto, nadal zamierzamy pogłębiać nasze obecne relacje z klientami i partnerami oraz poszerzać to grono o nowe firmy, zaineresowane testowaniem i wdrażaniem naszych kropek kwantowych do swoich innowacyjnych produktów. W tym celu planujemy rozszerzyć nasz zespół zagranicznych współpracowników na nowe kraje oraz aktywnie będziemy brali udział w największych na świecie targach i spotkaniach branżowych.

W tak innowacyjnym i dynamicznym otoczeniu jakim jest branża wyświetlaczy, oczekiwania co do ilości wytwarzanego przez nas materiału mogą się zmienić bardzo szybko, stawiając przed spółką nowe wyzwania ale jednocześnie przenosząc nas na kolejny poziom rozwoju biznesowego. Dlatego będziemy się także przygotowywać na scenariusz szybkiego reagowania na potrzeby klientów i w razie potrzeby na pozyskanie kapitału na powiększenie skali działalności.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments