Na zakończenie serii webinarów GameDesire oraz OneMoreGame.Studio daje możliwość wszystkim słuchaczom zadania pytań na tematy poruszone w czasie Gaming Na Giełdzie: Mobile Academy. Już 8.03.2021 o godz. 13:00 prezes Marek Wylon podsumuje cykl, a później przybliży spółkę w czasie sesji pytań i odpowiedzi. Webinar będzie można obejrzeć na dedykowanym wydarzeniu na Facebooku.

Mobile Academy miała na celu pokazanie potencjału największego sektora w branży gier i przybliżenie inwestorom rzeczy wyróżniających rynek produkcji mobilnych, w tym niezwykle popularne produkcje free-to-play. Według raportów Newzoo sektor gier na iOS-y/Androida stanowił w 2020 roku 48% globalnego rynku, a przychody z produkcji przeznaczonych na smartfony i tablety sięgnęły 80 mld dolarów. W trakcie trwania serii reprezentanci GameDesire i OneMoreGame.Studio łamali stereotypy dotyczące branży gier mobilnych, pokazywali skalę przedsięwzięć skierowanych do użytkowników smartfonów oraz tłumaczyli inwestorom pojęcia, którymi posługują się przy badaniu potencjału produkcji obecnych w Google Play i App Store.

„Cykl Gaming Na Giełdzie: Mobile Academy to blisko 5 godzin webinarów i kilkaset slajdów, w czasie prezentacji których wraz z zespołem tłumaczyłem podstawy analityki gier mobilnych. Uważamy, że tak ogromna dawka wiedzy potrzebuje przystępnego podsumowania,  dzięki któremu seria będzie posiadała należyte zakończenie” – komentuje prezes GameDesire i OneMoreGame.Studio, Marek Wylon. 

Po wyjątkowej prezentacji zamykającej cykl Gaming na Giełdzie: Mobile Academy, która rozpocznie się w poniedziałek 8.03.2021 o godz. 13:00, zapraszamy na sesję pytań i odpowiedzi dotyczących zagadnień związanych z tworzeniem i skalowaniem gier mobilnych.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments