Agencja wygrała przetarg na przygotowanie serii spotów reklamowych w technologii 3D dla INTERMAG – lidera biostymulacji roślin. Są one częścią międzynarodowej kampanii dedykowanej flagowym produktom w portfolio producenta. Za projekt całościowo odpowiedzialna jest agencja H2O  – od strategii marki, przez koncept kreatywny, scenariusze aż po kompleksową realizację.  

Spoty dedykowane markom Tytanit i Optysil są częścią zaplanowanej globalnej kampanii reklamowej w digitalu. Celem agencji było przede wszystkim podkreślenie kluczowej cechy obu produktów – ich zaawansowania technologicznego i wysokiej skuteczności. Stąd wybór animacji 3D, dzięki której udało się zaprezentować marki z zupełnie nowej strony. 

Prezentacja działania na poziomie molekularnym jest niezwykle sugestywne i pozwala odbiorcy lepiej zrozumieć benefity funkcjonalne produktów. To pierwsze tak nowoczesne
i widowiskowe rozwiązanie w branży klienta na polskim rynku.

„Zależało nam, aby nowa kampania naszych flagowych produktów prezentowała ich unikatowe cechy i efektywność działania. Zaproponowane przez agencję rozwiązanie przeszło nasze oczekiwania. Jest nie tylko widowiskowe wizualnie, ale pozwala na bardzo wysokim poziomie szczegółowości opowiedzieć o produkcie. A co ważne w skondensowanej, atrakcyjnej i łatwo przyswajalnej przez odbiorców formie” – mówi Piotr Mańdok z Intermag. 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments