Play2Chill, producent gier wideo na PC, konsole i urządzenia mobilne z Grupy PlayWay, ogłasza Far North Survival – nowy tytuł z portfolio produkcyjno-wydawniczego. Symulator przetrwania, osadzony w pokrytym lodem obszarze za kołem podbiegunowym, powstaje przy współpracy z FrogVille Games. Premiera tytułu w wersji na PC planowana jest w Q2 2022 roku. 16 grudnia Play2Chill dołączy do grona spółek publicznych. Proces wprowadzenia akcji do obrotu koordynował autoryzowany doradca INC SA.

O godz. 15:00 na platformie Steam udostępnimy zapowiedź najnowszego projektu – Far North Survival, który przeniesie graczy na rozległy i mroźny teren zlokalizowany za kołem podbiegunowym. Warunki tam panujące będą bardzo trudne i dla człowieka mogą okazać się skrajnie wyczerpujące. Aby przetrwać gracz będzie musiał nauczyć się żyć w nowym miejscu i zadbać o swój byt. Kluczowe będzie zapewnienie sobie schronienia, które pozwoli utrzymać temperaturę ciała i przetrwać największe burze, czy zdobycie jedzenia” – mówi Tomasz Róziecki, prezes zarządu Play2Chill. 

Jako środek transportu niezwykle przydatne będą zwierzęta. Gracz będzie musiał dba także o ich dobry stan fizyczny i psychiczny, dostarczając im pożywienia, czy poświęcając im swoją uwagę. W razie potrzeby zajmie się także opatrzeniem ich ran. Przy tworzeniu Far North Survival Play2Chill wspiera studio FrogVille Games, która jest współproducentem tytułu.

„Współpraca przy Far North Survival  przebiega bardzo owocnie, nasze wizje rozwoju tego projektu są bardzo spójne i niezwykle kreatywne. Cieszymy się, że właśnie z Play2Chill mamy okazję tworzyć własny świat symulatora przetrwania. Liczę, że to dopiero początek naszej współpracy i w przyszłości zrealizujemy wspólnie kolejne, interesujące projekty” – mówi Piotr Parzych, współzałożyciel studia FrogVille Games.

Premiera gry w wersji na PC planowana jest w Q2 2022 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Play2Chill zapowiada grę Aztec Empire

Już w najbliższą środę Play2Chill zadebiutuje na rynku NewConnect. Do obrotu wprowadzonych zostanie łącznie 2 870 000 akcji zwykłych na okaziciela serii A i B, o wartości nominalnej 0,10 zł każda. 

ZOBACZ TAKŻE: Play2Chill zadebiutuje na NewConnect 16 grudnia

„Odliczamy dni do debiutu. Obecność na rynku publicznym to zwieńczenie naszej ciężkiej, wielomiesięcznej pracy. Mamy jasno sprecyzowany plan rozwoju, koncentruje się na budowaniu silnej pozycji producenta gier z kategorii INDIE PREMIUM. W najbliższym czasie zrealizujemy cztery pre-produkcję, a następnie wdrożymy do produkcji najlepiej zapowiadające się tytuły. O szczegółach poinformujemy już niebawem” – dodaje Tomasz Róziecki. 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments