EA SPORTS FIFA potwierdziło dziś wieloletnią umowę ambasadorską z ikoną piłki nożnej Davidem Beckhamem – legendarnym zawodnikiem, który jako jeden z niewielu zdobył tytuły ligowe w czterech różnych krajach, grając w Premier League, LaLiga, MLS i Ligue 1. Na swoim koncie ma również liczne osiągnięcia poza boiskiem.  

Aby uczcić jego powrót do gry, każdy, kto zagra w FIFA 21 do 15 stycznia 2021 r., otrzyma unikalny przedmiot Davida Beckhama w FIFA Ultimate Team jako „ Groundbreaker” w VOLTA od 15 grudnia 2020 r. Dodatkowo, w ramach celebracji jego osiągnięć na boisku, jak i poza nim, Beckham zostanie dodany do gry jako ikona FIFA Ultimate Team od grudnia tego roku. 

Edycja standardowa gry FIFA 21 będzie również tymczasowo zaktualizowana w sklepach PlayStation i XBOX, a przez święta dostępna będzie jedynie cyfrowa okładka Beckham Edition. Wszystkie trzy poziomy ikon Davida Beckhama zostaną również dodane do FIFA Ultimate Team, które będą dostępne w paczkach w grudniu 2020 r. Pełne informacje o ofercie dla graczy znajdują się na stronie ea.com/beckham.

„Jestem bardzo dumny z powrotu do EA SPORTS z moją własną okładką FIFA 21 w edycji Beckham. Nie mogę się doczekać powrotu na boisko jako ikona wraz z niektórymi z moich starych kolegów z drużyny!” – powiedział David Beckham.

„Naszym celem jest dalsze zapewnianie najbardziej autentycznego, interaktywnego doświadczenia futbolu na świecie” – powiedział Nick Wlodyka, Vice President and GM w EA SPORTS FIFA.

„Możliwość udostępnienia naszym graczom ikony takiej jak David Beckham to doskonały przykład tego, jak nieustannie szukamy nowych sposobów, aby uczynić EA SPORTS FIFA jeszcze lepszym dla społeczności” – dodał Nick Wlodyka.

Wszyscy, którzy zakupili bądź planują zakup FIFA 21 na konsole Xbox One i PlayStation 4 otrzymają bezpłatną wersję gry przeznaczoną na konsole nowej generacji Xbox Series X | S lub PlayStation 5 już 4 grudnia 2020 roku. Nabywcy gry na nośnikach fizycznych będą musieli skontaktować się z EA pod adresem help.ea.com, aby uzyskać kod aktualizacji dla konsol niewyposażonych w napędy. Więcej informacji można znaleźć na stronie ea.com/dual-entitlement.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments