Riot Games, deweloper i wydawca League of Legends: Wild Rift ogłosił dzisiaj, że od 7 grudnia (PT) rozszerza regionalną otwartą betę Wild Rift o Oceanię, Tajwan i Wietnam, po czym 10 grudnia (PT) dołączą Europa, Bliski Wschód i Afryka Północna, Rosja i WNP oraz Turcja. 

Wszyscy gracze w tych regionach uzyskają pełny dostęp do Wild Rift na Androida i iOS. Riot serdecznie zaprasza wszystkich graczy, aby dołączyli (lub powrócili) do świata i społeczności League of Legends.

NOWE LOKALIZACJE, NOWE HISTORIE

Po sukcesie regionalnej otwartej bety w Azji Południowo-Wschodniej, Korei Południowej i Japonii, gdzie Wild Rift zdobyło pierwsze pozycje w rankingach sprzedaży wszystkich lokalnych sklepów z aplikacjami, Riot pragnie udostępnić magię i porywającą rywalizację z gry League graczom na Kolejnych platformach, niezależnie od poziomu ich umiejętności czy doświadczenia. 

Jednocześnie gracze na całym świecie otrzymają nowy patch z zawartością obejmującą nowych bohaterów i nowe skórki, oczekiwane przez graczy funkcje, poprawki wyważenia i inne ulepszenia.

Riot wciąż skupia się na udostępnieniu gry graczom we wszystkich regionach. Dołączenie obu Ameryk do otwartej bety planowane jest na rok 2021.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments