BTC Studios S.A., notowany na NewConnect producent i wydawca gier mobilnych oraz konsolowych, przygotował nowy logotyp oraz identyfikację wizualną. Nowym brand hero marki BTC Studios został Bitzee. Zmiany mają na celu poprawienie rozpoznawalności marki wśród głównych grup docelowych – dzieci i rodziców. 

„W naszym studio wiele się dzieje ostatnio – pracujemy nad 7 rokującymi tytułami z gatunku family friendly content. Będą to głównie gry oparte o uznane światowe marki, jedne z najpopularniejszych wśród najmłodszych. Jeszcze przed premierą tych tytułów postanowiliśmy rewitalizować wizerunek firmy wprowadzając nowy logotyp i identyfikację wizualną. Chcemy by lepiej reprezentowały misję i ambicje naszego studia na arenie międzynarodowej, ponieważ nasze tytuły mają zasięg globalny, a nasi partnerzy to uznane światowe marki – topowe studia produkcyjne w kategorii animacji takie jak Cyber Group Studios” – mówi Jarosław Zeisner, Członek Zarządu BTC Studios S.A.

ZOBACZ TAKŻE: BTC Studios z nową grą – Smooth Wheel

„Zbliżamy się do globalnych premier naszych pierwszych gier, dlatego chcieliśmy mieć pewność, że nasz wizualny branding odzwierciedla aktualną misję i wartości firmy. I tak narodził się Bitzee, gwiazda nowego logo naszej firmy. Jest figlarny, odważny, trochę złośliwy i chętny do odkrywania, ale przede wszystkim stawia na uwolnienie wyobraźni i dobrą zabawę. Bitzee uosabia oddanie i ambicję BTC Studios w branży gier, aby dostarczać najwyższej jakości gry mobilne i konsolowe dla wszystkich grup wiekowych” – dodaje Derrick Ogrodny z BTC Studios.

ZOBACZ TAKŻE: BTC Studios z nową grą na podstawie “Zorro Chronicles”

BTC Studios zamierza w perspektywie kolejnych miesięcy przeprowadzić premierę łącznie 7 gier ze swojego portfolio, mających obejmować zarówno mobilne produkcje dedykowane posiadaczom konsoli Nintendo Switch oraz urządzeń z Androidem i iOS. Gry ukażą się w ramach inkubacji projektów własnych oraz na mocy umów licencyjnych, podpisanych z developerami w 2019 i 2020 roku – m.in. z międzynarodowym producentem telewizyjnym i dystrybutorem Cyber Group Studios, która produkuje popularne animowane seriale, takie jak Sadie Sparks czy Taffy.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments