OMEN (gamingowa marka HP), we współpracy z firmą Intel oraz ESL Polska informuje o starcie turnieju „Kuźnia Talentów”, przeznaczonego dla graczy Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends.

Amatorskie zespoły będą miały okazję zawalczyć o nagrody pieniężne z puli wynoszącej aż 30 000 złotych (po 15 000 złotych na każdą grę). Oprócz tego dla najlepszych formacji przewidziano także upominki rzeczowe w postaci sprzętu gamingowego OMEN.

Otwarte zapisy do obydwu rozgrywek rozpoczynają się już dzisiaj, a pierwsze turnieje kwalifikacyjne „Kuźni Talentów” Counter Strike: Global Offensive i League of Legends odbędą się odpowiednio 16 oraz 17 października br. Organizatorzy przewidzieli łącznie cztery takie turnieje na każdą grę, a finał zaplanowano na 28 października br. (środa). Ponadto, decydujące starcia będą transmitowane na żywo i relacjonowane przez najlepszych polskich komentatorów CS:GO oraz LoL.


Szczegółowy harmonogram kwalifikacji do turnieju „Kuźnia Talentów” OMEN & Intel w Counter-Strike: Global Offensive prezentuje się następująco:

 • 16 października – 1. turniej kwalifikacyjny 
 • 21 października – 2. turniej kwalifikacyjny 
 • 23 października – 3. turniej kwalifikacyjny 
 • 25 października – 4. turniej kwalifikacyjny 

Tak z kolei wygląda harmonogram kwalifikacji do turnieju „Kuźnia Talentów” OMEN & Intel w League of Legends:

 • 17 października – 1. turniej kwalifikacyjny 
 • 20 października – 2. turniej kwalifikacyjny 
 • 22 października – 3. turniej kwalifikacyjny 
 • 24 października – 4. turniej kwalifikacyjny 

Podział nagród w turniejach finałowych:

 • 1 miejsce: 8000 zł + 5x OMEN Sequencer Keyboard o wartości 699 zł oraz 5x OMEN Mindframe Headset o wartości 699 zł
 • 2 miejsce: 5000 zł + 5x OMEN Mindframe Headset o wartości 699 zł
 • 3 miejsce: 2000 zł + 5x OMEN Reactor Mouse o wartości 299 zł

„Counter Strike: Global Offensive i League of Legends to wciąż jedne z najpopularniejszych i najbardziej wymagających tytułów. Niezależnie od tego, czy ścierają się w nich profesjonalności czy amatorzy, wszyscy potrzebują sprzętu, który zapewni im komfortową i płynną rozgrywkę. Takiego, jak produkty OMEN, które idealnie sprawdzą się na domowym biurku, ale także podczas zaciętych rozgrywek, gdzie gra toczy się o najwyższą stawkę” – powiedziała Katarzyna Dulemba, PS Gaming Marketing, HP Inc Polska.

„Bacznie śledzimy to, co dzieje się na polskiej scenie esportowej i wspieramy najlepszych polskich (i nie tylko) zawodników. Mamy nadzieję, że turnieje „Kuźni Talentów” pomogą nam wyłonić przyszłe gwiazdy esportu, ale przede wszystkim zapewnią graczom mnóstwo wspaniałych emocji” – dodaje Katarzyna Dulemba.

Wszelkie informacje na temat rozgrywek oraz szczegóły dotyczące zapisów do turniejów kwalifikacyjnych „Kuźnia Talentów” można znaleźć na stronie ESL Play.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments