Dzisiaj na Giełdzie Papierów Wartościowych zadebiutowała kolejna spółka z sektora gemingowego. Duality pojawiła się na rynku NewConnect jako 36 spółka z branży. 

„W Duality stawiamy przede wszystkim na zróżnicowanie gatunkowe naszych produkcji. Nie chcemy skupiać się tylko na jednym segmencie rynku” powiedział o spółce Tomasz Strzałkowski, prezes Duality.

„Uważamy, że różnorodność gatunkowa pozwala dotrzeć do większej ilości graczy, a także jest korzystna dla naszego zespołu, który dzięki temu nie popada w rutynę i bardzo rozwija swoją kreatywność” – dodaje.

W tym momencie Duality wypuściło na rynek produkcję BarnFinders, która przyniosła im sukces komercyjny, m. in. dzięki swojej obecności na rynku dystrybucji w Chinach. Na platformie Steam dostępna jest również darmowa wersja próba tytułu Accident, który zadebiutuje w przyszłym miesiącu.

Poza dwoma wspomnianymi powyżej produktami w fazie produkcyjnej znajdują się jeszcze trzy duże projekty: Radiance, Tales of Tommorow i największy dotychczasowy tytuł – Unholy.

Całość debiutu przeprowadzono w formie online, ze względu na panującą sytuację pandemiczną. Poniżej zamieszczamy transmisję z wydarzenia.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments