Play wprowadza nową promocję na światłowód dla firm – 6 miesięcy za 0 zł. Dodatkowo klienci, którzy zdecydują się na połączenie usługi światłowodu z abonamentem komórkowym, mogą otrzymać aż 12 miesięcy interentu bez opłat. Play udziela także gwarancji serwisowej SLA.

Sieć Play, jako lider rynku dostarczający kompleksowe usługi i rozwiązania telekomunikacyjne, doskonale wie, jak ważne znaczenie dla prowadzenia firmy ma szybki i stabilny dostęp do internetu. Oferta Światłowodu dla Firm z prędkością aż do 5 Gb/s oraz gwarancją SLA nawet do 8 godzin jest odpowiedzią operatora na rosnące potrzeby firm.

Światłowód Play dla Firm na pół roku za 0 zł

Decydując się teraz na Światłowód dla Firm klient biznesowy otrzyma aż pół roku internetu bez opłat. Oferta obowiązuje od 13 czerwca 2024 r. i dotyczy wszystkich wariantów prędkości: 300 Mb/s, 600 Mb/s, 1 Gb/s oraz 5 Gb/s. Oznacza to niższe rachunki oraz nieograniczony dostęp do sieci, pozwalający na zwiększenie wydajności pracy i produktywności.

Światłowód Play dla Firm na rok bez opłat przy zakupie abonamentu komórkowego

Fioletowy operator przygotował także specjalną ofertę dla klientów biznesowych, którzy nie korzystali dotychczas z jego usług. Wszyscy, którzy połączą abonament komórkowy Play z usługą światłowodu Play dla Firm, mogą otrzymać aż 12 miesięcy internetu bez opłat.

Gwarancja serwisowa w przypadku niedostępności

Jednocześnie, w przypadku niedostępności internetu, operator zapewnia przedsiębiorcom gwarancję serwisową SLA nawet do 8 godzin, minimalizując niepożądane przerwy. Zgłoszenia są rozwiązywane 7 dni w tygodniu, w godzinach od 7:00 do 22:00 w większości lokalizacji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments