CampusAI, którego cofounderem jest Aureliusz Górski, zebrał 10 mln USD w rundzie pre-seed i rozpoczyna globalną ekspansję budując edukacyjne platformy generatywnej AI, dzięki środkom pozyskanym m.in. od Macieja Zientary, twórcy Supernova Group i partnera inwestycyjnego JR Holding.

CampusAI to wirtualna platforma edukacyjna. Wizualizuje etapy rozwoju w obszarze wykorzystania AI w postaci wirtualnego świata, w którym użytkownicy znajdą kursy, narzędzia AI, społeczność i wszystko czego potrzebują, by zrobić kolejny krok w swoim rozwoju. Zmienia to proces edukacji w przygodę i tworzy środowisko, która pomaga odnaleźć się i zbudować własną tożsamość w świecie AI. Dla początkujących platforma oferuje interaktywne kursy stworzone w najnowszej technologii awatarów, które uczą praktycznych umiejętności.

Dla bardziej zaawansowanych platforma to również marketplace, w ramach którego mogą oferować swoją kompetencje. Dla biznesu to możliwość stworzenie kompleksowej platformy, wspierającej transformację cyfrową, gdzie AI pomaga zwiększać umiejętności pracowników i podnosi istotnie efektywność organizacji. Edutainment platformy sprawia, że kursy kończy 10x więcej osób niż na klasyczne kursy e-learningowe. Dzięki środkom z rundy spółka m.in. wejdzie na co najmniej 10 nowych rynków i planuje pozyskać 200 tys. klientów.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments