Binance upubliczniła nagranie z treningu prowadzonego przez Cristiano Ronaldo dla 5 szczęśliwych posiadaczy tokenów NFT z kolekcji Binance CR7.

Trening odbył się w listopadzie w Lizbonie i wzięli w nim udział także Khaby Lame, jedna z największych gwiazd TikToka na świecie, oraz Ana Markovic, chorwacka piłkarka grająca na pozycji napastnika.

Możliwość spotkania Ronaldo została przyznana szczęśliwemu posiadaczowi Złotego Biletu w ramach najnowszej kolekcji NFT – „CR7 ForeverZone Collection”, a także osobom, które zdobyły tę szansę dzięki kolekcji „Forever CR7: The GOAT NFT”.

Podczas treningu jego uczestnicy trenowali wykonywanie rzutów karnych, strzały w określone miejsce na bramce, a także akcje, w których każdy uczestnik mógł strzelić gola z asysty Ronaldo.

Moje partnerstwo w obszarze NFT z Binance oferuje specjalne sposoby budowania bliższej więzi z fanami, a także wprowadzania ich do gry w nowy i inny sposób, nagradzając w ten sposób ich stałe wsparcie. Ostatni dzień szkoleniowy, podczas którego pięciu posiadaczy CR7 NFT miało szansę trenować ze mną, to świetny przykład niepowtarzalnych możliwości, jakie mogą zapewnić NFT. To było szczególnie wyjątkowe dzielenie się tym doświadczeniem z moimi fanami. To był niesamowity dzień, który zawsze będę pamiętał. – powiedział Cristiano Ronaldo, komentując sesję treningową dla Binance.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments