Długie jesienne wieczory nie muszą być szare i nudne, zwłaszcza dla tych, którzy lubią przenieść się do wciągających gier. Tym bardziej że od 25 października dla klientów T-Mobile dostęp do setek wysokiej jakości gier będzie jeszcze łatwiejszy – a to za sprawą nowości w ofercie T-Mobile – konsol Xbox Series X oraz Xbox Series S z subskrypcją Xbox All Access.

W ostatnich latach gaming zyskuje na popularności i to nie tylko wśród młodzieży. Jak wynika z badań Polish Gamers Research, przeprowadzonych w marcu 2022, aż 67% polskich graczy to internauci w wieku 15-65 lat. Wśród nich ponad 60% ma stałą pracę, a 40% posiada wykształcenie średnie. Zatem mit o tym, że w gry grają jedynie nastolatkowie, możemy śmiało odłożyć na półkę. A jeśli mowa o grach, to zdecydowanie jednym z najpopularniejszych produktów w tym temacie jest konsola Xbox, o której marzy zapewne niejedna fanka i fan gamingu.

Dlatego też w ofercie T-Mobile pojawią się konsole Xbox Series S oraz Xbox Series X z subskrypcją gier Xbox All Access. Xbox All Access zostało zaprojektowane tak, aby dać graczom wszystko, czego potrzebują, by mogli korzystać z nowej generacji gier bez żadnych kosztów wstępnych. Dzięki Xbox All Access gracze wybierają konsolę Xbox Series X lub Xbox Series S i otrzymują na 24 miesiące Xbox Game Pass Ultimate, który obejmuje setki wysokiej jakości gier na konsolę, PC, telefony i tablety oraz multiplayer online za pośrednictwem Xbox Live Gold. Ponadto użytkownicy będą mieli dostęp do premierowych gier od Xbox Game Studios, takich jak „Halo Infinite”, „Psychonauts 2” i „Forza Horizon 5”. A wszystko to w jednej, atrakcyjnej cenie przez 24 miesiące, bez żadnych kosztów wstępnych ani dodatkowych opłat.

Urządzenia będzie można nabyć w T-Mobile od 25 października. Rata za konsolę Xbox Series S wraz z subskrypcją wyniesie 111 zł, a za Xbox Series X 155 zł. Osoby, które zdecydują się na zakup urządzenia razem z usługami abonamentowymi przy umowie na 24 miesiące w taryfach M, L lub w ofercie konwergentnej z internetem światłowodowym albo internetem domowym, otrzymają zniżkę w postaci pierwszej raty za darmo.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments