Firma PUMA oraz Manchester City prezentują trzeci komplet strojów na sezon 2022/23. Nowy zestaw został po raz pierwszy zaprezentowany w świecie Roblox, dając graczom możliwość odkrywania i interakcji z nowymi koszulkami w ramach doświadczenia PUMA and the Land of Games. Trzeci komplet „The Citizens” celebruje kreatywność Manchesteru dzięki palecie kolorów Fizzy Light i Parisian Night oraz odważnym detalom inspirowanym sztuką uliczną tego miasta.

Tylko przez ograniczony czas w grze Roblox będzie można zobaczyć domowy i trzeci zestaw Manchesteru City. Wydarzenie to przyniesie także nowe, stworzone przez społeczność produkty, nowe elementy ubioru warstwowego oraz aktualizacje innych aktywności. W ramach premiery zostanie otwarty portal pomiędzy doświadczeniem Man City’s Blue Moon w Roblox, dając odwiedzającym szansę na zdobycie darmowego przedmiotu poprzez dołączenie do obu wydarzeń.

Dodatkowo przez pierwsze dwa tygodnie od premiery użytkownicy, którzy rywalizują i wygrywają w Football Rush w PUMA i Land of Games, mogą otrzymać darmową cyfrową koszulkę Manchester City. Wszyscy pozostali użytkownicy będą mieli możliwość zakupu nowego, cyfrowego trzeciego zestawu Manchester City w sklepie ze sprzętem PUMA w Roblox.

Nie mogliśmy wymyślić lepszego partnera do zrobienia czegoś tak innowacyjnego. Ponieważ nadal testujemy i uczymy się w przestrzeni Web3, nie możemy się doczekać wykorzystania Roblox jako platformy do łączenia się z fanami w każdym wieku. — powiedział Ivan Dashkov, Creative Culture Director w PUMA.

Manchester City był już świadkiem wielu premier – w tym dwóch najbardziej udanych wydań w ostatnich miesiącach z zestawami domowymi i wyjazdowymi strojów na sezon 2022/23. To ekscytujące, że możemy współpracować z PUMA, aby ogłosić dziś premierę naszego pierwszego zestawu w Metaverse. Jako klub nieustannie poszukujemy nowych sposobów na innowacyjne współprace i wykorzystanie najnowszych technologii. Zależy nam aby dotrzeć do wszystkich kibiców, również tych młodszych odbiorców, którzy są następnym pokoleniem fanów. — skomentowała Serena Gosling, Director of Retail and Licensing, City Football Group. 

Trzeci zestaw strojów Manchesteru City na sezon 2022/23 jest już dostępny na PUMA.com, Land of Games na Robloxie oraz u wybranych partnerów handlowych.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments