Baked Games, producent i wydawca gier mobilnych i PC, udostępni dziś na Steam kartę swojej najnowszej preprodukcji Alaska Gold Fever. Gracz w survivalowym symulatorze będzie przemierzać teren mroźnej Alaski w poszukiwaniu złota. Pod koniec maja br. zadebiutował na Steam Prison Simulator: Prologue.

Projekt od Baked Games w zaledwie kilka dni od premiery znalazł się w zestawieniu TOP3 spośród prologów z Grupy PlayWay. Do tej pory tytuł pobrało ponad 400 tys. użytkowników. Premiera pełnej wersji symulatora planowana jest na PC w Q3/Q4 2021r. W Q3 br. Baked Games planuje debiut na rynku NewConnect.

Dziś w godzinach popołudniowych udostępnimy kartę Steam do naszego najnowszego projektu Alaska Gold Fever. Gra symulacyjna o charakterze survivalu wyróżnia się ciekawą fabułą i zaskakującymi zwrotami akcji. Gracz w podróży szlakiem mroźnej Alaski, będzie poszukiwać złota i w drodze do celu weźmie udział w licznych wyzwaniach. Liczymy, że koncepcja naszej najnowszej propozycji spodoba się odbiorcom. Jeśli tytuł, zgodnie z naszymi założeniami, zostanie przychylnie odebrany w środowisku graczy, wówczas przystąpimy do prac nad pełną wersją produkcji – mówi Przemysław Bieniek, prezes zarządu Baked Games SA.

W Alaska Gold Fever gracz będzie walczyć o przetrwanie, stawiając czoła licznym niebezpieczeństwom oraz warunkom naturalnym: głodowi, zimnie i pragnieniu. W odkrywaniu kolejnych punktów na mapie i dotarciu do złota odbiorcy pomoże psi zaprzęg. Wydawcą tytułu na PC będzie PlayWay.

20 maja br. zadebiutował prolog do Prison Simulator z autorskiego portfolio Baked Games. Projekt odniósł duży sukces i w zaledwie kilka dni od premiery znalazł się w zestawieniu TOP3 spośród prologów do gier z Grupy PlayWay. Do tej pory pobrało go ponad 400 tys. użytkowników Steam.

Cieszymy się, że prolog naszego flagowego tytułu Prison Simulator został tak dobrze przyjęty przez graczy. Projekt dostępny jest na Steam w siedmiu językach. Spośród opinii graczy ponad 90 proc., to recenzje pozytywne. Mamy nadzieję, że obecne zainteresowanie tytułem, będzie mieć przełożenie na odbiór i sprzedaż finalnej wersji produkcji. Symulator strażnika więziennego dostarczy odbiorcom niepowtarzalnych emocji. Produkcja powstaje we współpracy z doświadczonymi pracownikami aresztów karnych ze Stanów Zjednoczonych, dzięki czemu udało nam się przywołać realia więziennictwa w stanie Nebraska w USA. Premierę pełnej wersji gry planujemy na PC w Q3 br., w dalszej perspektywie tytuł zadebiutuje na konsoli Sony, Microsoft i platformach VR. Baked Games aktualnie koncentruje się na przygotowaniach do debiutu na rynku NewConnect. Jesteśmy po trzeciej rundzie pytań od Giełdy. Liczymy, że już niebawem uda nam się dołączyć do grona spółek publicznych. – mówi Bieniek.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments