Startup, oferujący elementy składowe do zbudowania dowolnego produktu finansowego, szytego na miarę indywidualnych potrzeb klienta, ma pomóc w budowie kolejnych fintechowych jednorożców.

Organizatorzy IX Cashless Congress przyznali nagrody „eDukaty 2021” instytucjom, przedsiębiorstwom i osobom przyczyniającym się do rozwoju form transakcji finansowych wykonywanych bez udziału gotówki. Jedna ze statuetek trafiła do rąk spółki TransactionLink. Firma została wyróżniona jako najciekawszy start-up z obszaru płatności bezgotówkowych.

Cashless Congress to jedno z najważniejszych wydarzeń branży płatniczej w naszym kraju, łączące środowiska nauki, biznesu i administracji publicznej. 8 i 9 czerwca niemal 300 ekspertów branży płatności bezgotówkowych spotkało się, by porozmawiać na tematy związane z nowymi technologiami, regulacjami prawnymi czy bezpieczeństwem konsumentów.

Corocznie podczas kongresu Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego (FROB) ogłasza laureatów konkursu eDukaty”. Tegoroczne nagrody przyznawane były w ośmiu kategoriach. TransactionLink zostało wybrane najciekawszym start-upem z obszaru płatności bezgotówkowych.

To dla nas duże wyróżnienie i dodatkowa motywacja do rozwoju. Codziennie pracujemy nad doskonaleniem swojej oferty. Chcemy by każdy, nawet najmniejszy i niezwiązany z finansami biznes, mógł dzięki nam szybko się rozwijać i od razu stawać w szranki z najlepszymi. Cieszę się, że organizatorzy IX Cashless Congress docenili ten potencjał. Dzięki naszej technologii w naszym kraju może pojawić się o wiele więcej młodych fintechów, które mogą stać się pierwszymi „polskimi jednorożcami” – mówi Mateusz Pniewski, CEO TransactionLink. 

TransactionLink oferuje elementy składowe do zbudowania dowolnego produktu finansowego, szytego na miarę indywidualnych potrzeb klienta. Dane pobierane z banku za pomocą połączeń PSD2 mogą zostać wzbogacone o zewnętrzne źródła danych, przetworzone przez zaufanych partnerów, a doświadczenie użytkownika końcowego rozbudowane poprzez zaoferowanie mu dowolnej metody weryfikacji tożsamości w procesie. Wszystkie te funkcjonalności dostępne są natychmiastowo,
a platforma umożliwia korzystanie z nich już po kilku minutach integracji technicznej.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments