Kolorowe smart home od realme

Żarówka realme Smart Bulb wykorzystuje technologię LED, jest energooszczędna i długowieczna. Zastosowane diody mają szacowany czas pracy 25000 godzin, więc przy standardowym użytkowaniu żarówka powinna rozświetlać dom przez około 13 lat. Deklarowana moc to 9 W, co stanowi odpowiednik klasycznej żarówki o mocy 60 W.

Smart Bulb daje możliwość wyboru każdego z 16 milionów kolorów, a temperatura barwowa może być regulowana w zakresie od 1700 K do 6500 K. Światło generowane przez żarówkę może być ciepłe (barwa światła świecy) lub zimne, kojarzące się ze świetlówką. Zastosowane w realme Smart Bulb podzespoły umożliwiają też płynną regulację natężenie światła. Możliwe jest ściemnianie żarówki bez występowania nieprzyjemnego efektu migotania.

Inteligentna żarówka od realme od strony wzornictwa została tak przemyślana, aby prezentować się atrakcyjnie w otwartym kloszu lub nawet w minimalistycznej oprawce. Ciemnoszara obudowa odcieniem przypomina surowy beton. Materiał, z którego została wykonana dobrze odprowadza ciepło, więc żarówka się nie nagrzewa.

realme Smart Bulb – przekrój żarówki

Żarówka sterowana głosem

Inteligentną żarówką można sterować za pomocą aplikacji mobilnej realme Link, która łączy wszystkie urządzenia AIoT od realme. Co ją wyróżnia na tle dużej części akcesoriów smart home z tego segmentu, to kompatybilność z Google Home oraz Amazon Alexa. Oba systemy smart home oferują sterowanie głosem, stąd podłączając do nich realme Smart Bulb można sprawić, że oświetlenie będzie jeszcze łatwiejsze do kontrolowania przez domowników.

Cena inteligentnej żarówki w Polsce wynosi 79 złotych. Dostępna jest oficjalnych sklepach internetowych realmeshop.pl oraz sklep-realme.pl.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments