Infor rozszerza zespół sprzedażowy w Polsce

Jacek Punda dołączył do polskiego zespołu Infor na stanowisko Senior Account Managera. Jego rolą jest wzmocnienie obecności Infor w Polsce poprzez bezpośrednią sprzedaż do największych i najbardziej wymagających klientów w kluczowych branżach. 

„Infor ma wiele do zaoferowania w obszarze aplikacji zwiększających efektywność procesów w wielu branżach produkcyjnych, w tym spożywczej, farmaceutycznej i kosmetycznej, chemicznej, czy maszynowej. Chmura w połączeniu ze specjalizacją branżową daje ogromne możliwości zwiększenia produktywności i szybkości wdrażania innowacji. Jesteśmy przekonani, że jest to oferta atrakcyjna dla firm działających w Polsce, a także w całym regionie CEE” – mówi Alain Raflé, Regional Vice President Eastern Europe Channels.

„Globalny rynek aplikacji biznesowych jest w okresie bardzo dużych zmian związanych z przenoszeniem środowiska IT do chmury. Polski rynek wchodzi w te zmiany, zauważając możliwości chmury w kontekście dostępności, skalowalności i bezpieczeństwa. Infor, poza dobrze znanymi systemami klasy ERP takim jak Infor M3, czy też Infor LN, przychodzi z rodziną Infor Cloud Suite opracowaną pod potrzeby konkretnych sektorów, oraz zwinną metodologią wdrożeń 60:30:10, pozwalającą na koncentrację na funkcjach, które dają realną przewagę konkurencyjną. To podejście zdobywa uznanie klientów” – ocenia Jacek Punda.

Jacek Punda pracuje na rynku zintegrowanych systemów wspomagających zarządzanie od 2007 roku. Posiada doświadczenie zarówno we wsparciu dużych, międzynarodowych korporacji, jak i mniejszych firm, w szczególności planujących ekspansję międzynarodową. Z wykształcenia jest inżynierem Informatyki i Ekonometrii. Prywatnie jest fanem sportów motorowych i kalisteniki.  

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments