5 listopada spółka udostępniła graczom The Last Show of Mr. Chardish, przygodówkę opracowywaną pierwotnie pod tytułem Ars Fabulae. Produkcję można pobrać na platformie Steam. Gra zmierza również na konsole Play Station, Nintendo oraz Xbox.

The last show of Mr. Chardish jest tytułem stworzonym przez studio Punk Notion, wydanym przez Hydra Games. W produkcji postawiono duży nacisk na bogatą historię, jakość grafiki, która w dużej części została wykonana za pomocą technologii VR oraz wysoką estetykę. 

Gracz The last show of Mr. Chardish przemieszcza się po starym teatrze i bierze udział w spektaklach, odgrywając wydarzenia z przeszłości widziane okiem artysty. 
Zdaniem twórców odkryte w przedstawieniach historie, w których żaden detal nie jest przypadkowy, dostarczą mu wielu wrażeń.

 The last show of Mr. Chardish, jako jedna z  nielicznych polskich gier była prezentowana na tegorocznych targach PAX West w Seattle. We wrześniu br. na Steamie miał miejsce debiut jej prologu.

„The Last Show of Mr. Chardish prezentowaliśmy w tym roku m.in. podczas Digital Dragons Indie Celebration, Summer Game Festival czy PAX West. Każdorazowo gra spotykała się z bardzo pozytywnym odbiorem graczy. Opinie te zdawały się potwierdzać reakcje graczy po udostepnieniu jej prologu na Steamie, na początku jesieni. Dlatego też mamy nadzieję, że główny tytuł będzie cieszył się dużym zainteresowaniem. Komercyjny sukces produkcji jest bowiem katalizatorem ostatniego etapu upublicznienia naszej spółki”  mówi Kamil Kurkowski, Prezes Zarządu Hydra Games. 

„Wszystko wskazuje na to, że nasza premiera ma miejsce w dobrym momencie. Tzw. mały lockdown może sprawić, że zainteresowanie grami będzie jeszcze większe niż zwykle
– dodaje Kamil Kurkowski.

ZOBACZ TAKŻE: Hydra Games planuje portowanie gier na VR

Kolejnym punktem w kalendarium wydawniczym spółki jest gra DON’T BE AFRAID, gra przygodowa z elementami horroru, w której gracz wciela się w rolę chłopca porwanego przez psychopatę. Przemierzając wielki, tajemniczy, nieznany dom, będzie miał okazję poznać, jakie sekrety skrywają jego wnętrza oraz podjąć próbę rozwiązania zagadek przygotowanych przez swojego oprawcę. Spółka deklaruje, że premiera tytułu odbędzie się już 26 listopada.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments