Rozwiązanie CCaaS firmy Colt, dostarczające najnowocześniejsze technologie głosowe i chmurowe, zostało w pełni zintegrowane z Cloud Contact Center firmy Atos, umożliwając przedsiębiorstwom sprawniejszą kontynuację cyfrowej transformacji. 

Firma Colt Technology Services ogłosiła partnerstwo z Atos, światowym liderem w dziedzinie cyfrowej transformacji, we współpracy z którym dostarczy Contact Center jako usługi w chmurze (CCaaS). Wielokanałowa oferta wsparcia dla przedsiębiorstw łączy ofertę Colt w zakresie telefonii w chmurze o globalnym zasięgu z ofertą Atos 'Cloud Contact Center powered by CXone'.

Nowe rozwiązanie pojawi się w Europie w pierwszym kwartale 2021 roku. Pozwoli organizacjom zapewnić bezproblemową obsługę wszystkich kanałów komunikacji z klientami – zarówno przez telefon, media społecznościowe, jak i czat. Dostarczy także wsparcie innowacyjnych funkcji sztucznej inteligencji.

CCaaS umożliwia przedsiębiorstwom kontynuowanie migracji do chmury, umożliwiając im wirtualne wdrażanie centrów kontaktowych i inteligentnych systemów zarządzanie nimi, które są w pełni zintegrowane z systemami CRM i innymi podstawowymi narzędziami do interakcji z klientami. CCaaS jako usługa oparta o chmurę może być obsługiwany z dowolnego miejsca, także z domu, co ma kluczowe znaczenie w dzisiejszym środowisku pracy zdalnej.

Wprowadzając nową ​​ofertę, Colt i Atos dążą do poprawy doświadczeń klientów, tworząc płynną, skalowalną platformę obsługiwaną „jednym dotknięciem”. Dzięki niej przedsiębiorcy będą mogli lepiej zrozumieć swoich klientów. Zwiększając analitykę i integrację kanałów interakcji z  klientami oraz ułatwiając im wybór preferowanego medium komunikacji, firmy będą mogły skutecznie wspierać ewolucję relacji z klientami.

Colt CCaaS oparty jest na platformie CXone firmy NICE inContact. NICE inContact, światowy lider w rozwiązaniach CCaaS w chmurze, dąży do poprawy obsługi klientów dzięki ujednoliconemu oprogramowaniu multikanałowemu dostarczanemu za pośrednictwem chmury.

Colt od dawna wspiera cyfrową transformację przedsiębiorstw, a dzięki CCaaS – duże firmy będą mogły mocniej skoncentrować się na kliencie, prowadząc bezproblemową komunikację za pośrednictwem różnorodnych kanałów. Ostatnie miesiące nauczyły nas, jak ważna jest komunikacja i pozostawanie w kontakcie z klientami. Teraz Colt i Atos integrują szeroko rozumianą interakcję, komunikację, współpracę i łączność, aby poprawić sposób łączenia się klientów z przedsiębiorstwami” – powiedziała Keri Gilder, Dyrektor generalny Colt.

Podstawą rozwiązań głosowych i sieciowych Colt jest sieć Colt IQ, która łączy ze sobą ponad 29 000 budynków z własną infrastrukturą sieciową i 900 centrów danych na całym świecie.

To ambitne partnerstwo umacnia pozycję Atos Cloud Contact Center, wspartego przez CXone, jako lidera CCaaS w Europie i poza nią. Ta współpraca zapewni klientom Colt duże korzyści w postaci usługi na najwyższym poziomie i prawdziwie wielokanałowe rozwiązanie contact center, niezbędne do sprawnej obsługi klientów. Ponadto będziemy kontynuować zobowiązanie firmy Atos do dekarbonizacji rozwiązań cyfrowych, poprzez maksymalne wykorzystankie ekologicznych korzyści rozwiązania chmurowego, w tym stworzenie środowiska hostingowego, które do 2025 r. będzie korzystać w 100% z odnawialnych źródeł energii” – powiedział Robert Vassoyan, szef UCC w Atos.

Nowe partnerstwo jest ekscytujące. Cieszymy się, że możemy współpracować, aby udostępniać chmurę tysiącom agentów i klientów na całym świecie, zapewniając im wyjątkowe doświadczenia i pozwalając zwiększać lojalność klientów i produktywność agentów” – dodał Paul Jarman, dyrektor generalny NICE inContact.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments