Movie Games, notowany na NewConnect producent i wydawca gier, wraz ze swoimi partnerami biznesowymi, na przestrzeni tego tygodnia wprowadzi na rynek 3 tytuły.

Już 15 października na Steam zostanie udostępnione Lust From Beyond: Scarlet, czyli w pełni darmowe wprowadzenie do oczekiwanego przez graczy horroru autorstwa Movie Games Lunarium. Natomiast dzień później, 16 października, odbędą się premiery Lust For Darkness na konsolę PS4 oraz Postal Redux na Nintendo Switch. 

Pierwszym nowym tytułem, który ujrzy światło dzienne jest Scarlet, darmowe wprowadzenie do gry Lust From Beyond, która niebawem będzie miała premierę na platformie Steam. Rozgrywka, którą oferuje Scarlet, nie jest wyciętym fragmentem gry tak jak standardowe wersje demo, a uzupełnieniem produkcji, które ma zachęcić graczy do nabycia Lust From Beyond po premierze gry.

„Scarlet to coś zupełnie innego niż standardowa wersja demonstracyjna. Mamy do czynienia tutaj z unikalną rozgrywką, która ma za zadanie wprowadzić do nowego tytułu, a pełna wersja będzie jej rozwinięciem. Scarlet pozwoli graczom za darmo i bez spoilerów wczuć się w niesamowity i oryginalny klimat gry, dzięki czemu chętniej podejmą decyzję o zakupie Lust From Beyond. Już teraz liczba graczy czekających na tytuł jest bardzo imponująca. Liczymy, że podobnie jak to było na wiosnę w przypadku Drug Dealer Simulatora, prolog jeszcze bardziej poprawi ten wynik” – komentuje Mateusz Wcześniak, prezes Movie Games.

16 października br. na konsoli PS4 zadebiutuje natomiast gra Lust For Darkness. Jest to psychologiczny horror poruszający wątki okultystyczne i erotyczne, będący jednocześnie początkiem całej serii “Lust”. Inspirowany twórczością mistrzów: Lovecrafta, Geigera i Beksińskiego, wpisuje się w kampanię marketingową planowanej na czwarty kwartał kontynuacji. 

„Gra mimo swojego wieku wciąż jest bardzo popularna wśród fanów horrorów. Jest to zasługa licznych promocji oraz aktywnej społeczności, którą zbudowaliśmy wokół tego tytułu. W ostatnim czasie pojawiły się bardzo ciekawe publikacje na temat tej gry jak i całej serii, w tak renomowanych portalach jak CBR.com czy IGN Japan. Nasza dwuletnia gra wciąż budzi więc emocje i zainteresowanie – na zasadzie crosspromocji – także nadchodzącym Lust from Beyond” – informuje Mateusz Wcześniak.

Również w piątek 16 października, na platformie Nintendo Switch, będzie miała miejsce premiera pierwszej części cyklu Postal. To kultowa przed laty seria gier akcji, gdzie wcielamy się w postać „Kolesia”. Budząca ogromne kontrowersje swoją komiksową brutalnością, na stałe wpisała się do kanonu gier wideo. Konsolowy port odświeżonej wersji Redux został przygotowany przez MD Games, spółkę założoną przez Movie Games oraz Drageus Games. 

„Premiera gry Postal na Nintendo Switch to dla nas bardzo ważne wydarzenie. Jest to nie tylko pierwszy projekt portingowy, który został przez nas zrealizowany, ale też projekt wydawniczy. W przeciwieństwie do typowych zleceń work-for-hire, odpowiadamy nie tylko za dostosowanie gry do konsoli Switch, ale też cały proces wydawniczy, włącznie z certyfikacją czy w końcu marketingiem. Tym bardziej cieszy nas, że gra z miejsca wzbudziła bardzo duże zainteresowanie” – mówi Radosław Mrowiński, prezes MD Games.

O zbliżającej się premierze pisały najważniejsze zagraniczne media poświęcone konsoli Nintendo, takie jak Pocket Gamer, czy Nintendo Life. Warto też dodać, że ta kultowa seria do tej pory nie doczekała się wersji na konsole, więc jesteśmy szczególnie dumni z faktu, że to właśnie my pomogliśmy naszym amerykańskim partnerom przetrzeć konsolowy szlak” – dodaje Radosław Mrowiński.

Scarlet będzie dostępne za darmo, Lust for Darkness na PS4 wyceniono na 12,99 EUR/USD, Postal Redux będzie kosztował natomiast 9,99 EUR/USD, oferując ograniczoną czasowo 15-procentową, promocyjną zniżkę dla wszystkich graczy, a także większy upust lojalnościowy. Postal Redux z 30-procentowym rabatem będą mogli kupić posiadacze co najmniej 1 z ponad 20 polskich gier na Switcha od 4 lokalnych wydawców – Qubic Games, Feardemic, Sonka i Drageus Games.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments