eSky jak najbardziej może rozważać debiut na GPW jako opcję rozwoju, powiedział ISBtech CEO eSky Łukasz Habaj. Zaznaczył, że debiut Allegro jest w tym aspekcie czymś bardzo pozytywnym.

eSky jak najbardziej może rozważać GPW jako opcję rozwoju i oczywiście debiut Allegro jest w tym aspekcie czymś bardzo pozytywnym. Biorąc jednak pod uwagę jak aktualnie postrzegana jest branża turystyczna możliwość IPO w przypadku eSky oceniamy realnie najwcześniej na 2024 rok. Aktualnie skupiamy się na przygotowaniu strategii działania, która w jak najbardziej efektywny sposób pozwoli Spółce dostosować się do nowej rzeczywistości i wykorzystać szanse, jakie bez wątpienia pojawiają się w otoczeniu” – powiedział ISBtech Habaj w odpowiedzi na pytanie o komentarz nt. giełdowego sukcesu Allegro i planów eSky.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

eSky wchodzi na nowe rynki w Afryce

Łukasz Habaj wraca na stanowisko CEO eSky

Grupa eSky jest opartym na zaawansowanej technologii agentem turystycznym działającym online (OTA). Grupa jest liderem w Europie Środkowo–Wschodniej i wiodącym graczem na rynkach Ameryki Południowej.

Autorska wyszukiwarka eSky Travel Search umożliwia podróżującym zakup biletów ponad 1 030 linii lotniczych – zarówno regularnych, tanich oraz czarterowych, rezerwację noclegu w ponad 1,3 mln hoteli i apartamentów na całym świecie, wynajem samochodu, a także zakup ubezpieczenia podróżnego. Obecnie eSky oferuje usługi na ponad 50. światowych rynkach oraz planuje dalszy rozwój. Grupa eSky jest członkiem grupy agentów International Air Transport Association (IATA).

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments