Surface Laptop Go rozszerza linię produktów Surface, dostarczając wyróżniający się design w bardziej przystępnej cenie. Laptop już  dostępne w przedsprzedaży.

Praca i nauka z domu, które kiedyś wydawały się czymś okazjonalnym, obecnie dla wielu z nas stały się codziennością. Pomimo, że część ludzi na całym świecie wróciła do biur, a dzieci do szkół, to i tak większość dostosowała swoje domowe przestrzenie do pracy i nauki zdalnej. Bez względu na miejsce, w jakim znajduje się Twoja praca – w pokoju obok czy na drugim końcu miasta, to komputer wciąż odgrywa integralną rolę w dostępie do obowiązków służbowych, nauki oraz utrzymywaniu kontaktu z bliskimi i przyjaciółmi.

Do Surface Laptop Go wprowadzono najbardziej lubiane przez klientów rozwiązania w przystępnej cenie. Dla osób, które chcą pozostać w kontakcie z innymi i oczekują wszechstronnego komputera, ze wspaniałym ekranem producent oferuje unowocześniony Surface Pro X, w tym więcej dedykowanych aplikacji, zwiększoną wydajność i nowe platynowe wykończenie. Natomiast na każdego czekają najnowsze akcesoria z portfolio Microsoft i Surface.

Poznaj Surface Laptop Go

Surface Laptop Go zapewnia równowagę pomiędzy stylem, wydajnością oraz żywotnością baterii w najlżejszym i najtańszym jak dotąd laptopie z linii Surface. Laptop Go ma 12,4-calowy ekran dotykowy PixelSense, duży precyzyjny gładzik i pełnowymiarową klawiaturę ze skokiem klawisza 1,3 mm dla precyzyjnego i wygodnego pisania. Elegancka, smukła i opływowa konstrukcja jest dostępna w trzech metalowych wykończeniach – Ice Blue, Sandstone i Platinum. Komputer gwarantuje szybkie i bezpieczne logowanie do systemu za pomocą czytnika linii papilarnych, znajdującego się w przycisku zasilania. Logowanie za pośrednictwem czytnika, to także szybki i bezpieczny dostęp do plików przechowywanych w usłudze OneDrive i w Magazynie Osobistym.

Urządzenie napędza procesor Intel Core i5 10. generacji w dwóch konfiguracjach – 8 GB pamięci RAM ze 128 lub 256 GB pamięci na dane. Każda z dostępnych konfiguracji jest zoptymalizowana pod kątem wydajności i żywotności baterii. Wszystkie wersje Surface Laptop Go w pełni wykorzystują możliwości narzędzi Microsoft 365. Dzięki nawet 13 godzinom pracy na baterii oraz szybkiemu ładowaniu, urządzenie dotrzyma Ci kroku przez cały dzień.

Nieważne, czy aktualnie pracujesz, czy uczysz się, istnieje całkiem spore prawdopodobieństwo, że używasz kamer, głośników i mikrofonów częściej niż kiedykolwiek. Surface Laptop Go posiada wbudowaną kamerę HD 720p i mikrofony studyjne, co sprawia, że Twoi koledzy i koleżanki z pracy czy klasy zobaczą i usłyszą Cię wyraźnie. Z kolei głośniki Omnisonic Speakers z technologią Dolby Audio otoczą Cię niesamowitym dźwiękiem – czy to podczas rozmowy wideo, oglądania filmu, czy słuchania muzyki. Wśród portów nie zabrakło wejść USB A i USB C, gniazda audio oraz złącza Surface Connect.

Poznaj Surface Pro X

W październiku ubiegłego roku na rynek został wprowadzony Surface Pro X – ultralekkie i niewiarygodnie smukłe urządzenie, które pozwala utrzymywać stały kontakt z innymi. Pro X został stworzony z myślą o ludziach, którzy są gotowi na więcej – nieprzerwany dostęp do Internetu, zwiększoną produktywność i możliwość uwolnienia swojej kreatywności. W czasie tworzenia urządzenia, producenci pracowali z firmą Qualcomm przy projektowaniu procesora w architekturze mobilnej, który będzie napędzał ten potężny komputer.

Odświeżony Surface Pro X wzbogacono o nowy procesor Microsoft SQ2 – najszybszy układ w swojej klasie. Ponadto wprowadzone zostały trzy nowe wersje kolorystyczne klawiatur Signature: Platinum, Ice Blue i Poppy Red – wszystkie z tą samą wbudowaną pamięcią i bezprzewodowym ładowaniem dla Surface Slim Pen.

Pro X zapewnia dostęp do rozwiązań internetowych, takich jak Microsoft 365, Microsoft Edge, Netflix, Spotify i wielu innych, obsługując jednocześnie tysiące istniejących aplikacji na Windows, które dobrze znasz i lubisz, jak Google Chrome, Firefox oraz WhatsApp.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments