Jujubee S.A. ogłosiło, że kontynuacja doskonale przyjętej przez rynek gry Realpolitiks ukaże się na platformie PC już 5 listopada 2020 za pośrednictwem Steam i innych platform cyfrowych w cenie 34,99 USD / 29,99 EUR. Wydawcą Realpolitiks II na platformie PC jest 1C Publishing EU. Koszt produkcji pierwszej odsłony gry zwrócił się już kilka dni po premierze.

„Realpolitiks II to największa gra strategiczna jaką dotąd stworzyliśmy. Tytuł jest znacznie bardziej rozwinięty od pierwszej części i oferuje wiele nowych mechanik, które z pewnością przypadną graczom do gustu. Spodziewamy się długiej żywotności produktu nie tylko dzięki rozbudowanej funkcjonalności samej gry, ale także dzięki społeczności graczy. Wraz z tytułem udostępnimy dedykowane Realpolitiks II narzędzie moderskie, umożliwiające graczom tworzenie własnych scenariuszy i nowej zawartości” – powiedział Michał Stępień, Prezes Jujubee S.A.

Opis gry:

Poprowadź swój naród do chwały i napisz nowy rozdział historii w Realpolitiks II; grze strategicznej czasu rzeczywistego, w której usiłujesz poprowadzić wybrany współczesny naród do globalnej dominacji. Droga do supremacji ułożona jest problemami współczesnego świata, więc przejmij kontrolę nad gospodarką swojego narodu, poprowadź armie, przeprowadzaj akcje dyplomatyczne i szpiegowskie oraz walcz z globalnymi zagrożeniami, takimi jak terroryzm, pandemie, głód i inne.

ZOBACZ TAKŻE: Zbliżająca się premiera polskiej gry Realpolitiks II

Realpolitiks II rozszerza rozgrywkę o nowy zestaw funkcji, narzędzi i strategii, które pomogą ci zdominować świat. Mechanika wywiadu została ulepszona poprzez dodanie jednostek szpiegowskich, które mogą odegrać kluczową rolę w zdobywaniu wiedzy o twoich przeciwnikach. Zaprojektowany został również nowy system walki, który zapewnia jeszcze więcej opcji planowania działań militarnych, a dodatkowo gra posiada nowy zaawansowany system dyplomacji, zarządzania, i wiele innych usprawnień.

Realpolitiks II po raz pierwszy będzie zawierać również narzędzie do modowania, pozwalające na tworzenie i dostosowywanie gry do własnych upodobań! Narzędzie oferuje pełną swobodę w projektowaniu nowych kampanii, scenariuszy, jednostek, a nawet nowych narodów, kształtowania drzewka projektów według własnego uznania lub modyfikowania parametrów początkowych każdego kraju. Nic nie stoi na przeszkodzie by przeistoczyć piękny i egzotyczny kraj Nauru i w najpotężniejszą nację na świecie!

Zdominuj Kulę Ziemską

Wybierz dowolny naród z 216 współczesnych krajów (w tym Sealandia oraz Kiribati) i pokonaj swoich przeciwników. Dobierz odpowiednią strategię, niezależnie od tego, czy zaczniesz jako supermocarstwo, czy jako mały niezależny naród.

Nowoczesna Wojna

Zupełnie nowy system walki umożliwia pełną kontrolę nad jednostkami na polu bitwy, uwzględniając strategiczne aspekty takie jak pogoda, teren, wyposażenie i wiele innych. Dzięki zupełnie nowemu systemowi walki twój naród może przejąć i kontrolować istotne prowincje morskie. Kontroluj morza, kontroluj świat!

Rozszerzony System Zarządzania

Stwórz komunistyczną utopię, wolny rynek lub zostań tyranem nadzorującym każdy krok obywateli. Dysponując ponad 1000 projektów i technologii, zaplanuj odpowiedni rozwój swojego państwa.

Ulepszona Dyplomacja

Weź udział w zaawansowanych negocjacjach w celu ustanowienia nowych szlaków handlowych lub otwarcia granic do sąsiednich regionów. Dzięki jednej z najnowocześniejszych sztucznych inteligencji oraz nowym systemom sprzyjającym inwestycjom, które pozwalają ci wpływać na inne kraje – dyplomacja staje się ponownie kluczowym elementem rozgrywki.

Zaawansowane Szpiegostwo

Przeprowadzaj tajne działania ze szpiegami, kradnij przełomowe technologie, aby dalej zwiększać siłę militarną i wynajduj nowe sposoby masowej destrukcji. Zdominuj swoich wrogów z cienia.

Nowe i Nieprzewidywalne Wydarzenia

Ponad 1000 nowych wydarzeń, od drobnych problemów prowincji po zagrażający światu spadający meteoryt. Uważaj na ciągle zmieniający się świat, ponieważ każda rozgrywka będzie zupełnie inna. Każda z 3 dostępnych kampanii będzie miała własne nieprzewidywalne wydarzenia, z którymi będziesz musiał się zmierzyć.

Rozwój Infrastrukturą

Budynki stanowią główną część kampanii, ponieważ umożliwiają rekrutację większej liczby jednostek, szybsze szkolenie szpiegów i generałów, obronę przed atakami rakietowymi lub zwiększenie zasięgu zaopatrzenia dla twoich armii.

Obsługa Modów

Skorzystaj z mnóstwa narzędzi w grze, aby tworzyć własne kampanie, scenariusze, jednostki i narody.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dawid
Dawid
29 dni temu

To będzie dobra gra dla każdego kto interesuje się polityką oraz strategiami