Firma HP informuje, że z dniem 1 października br. Andrzej Sowiński obejmuje stanowisko Dyrektora Zarządzającego HP Inc Polska. Sowiński będzie odpowiedzialny za kierowanie polskim odziałem organizacji, a także dalszy rozwój firmy. 

Sowiński przez ostatnie lata pełnił funkcję General Managera w Lenovo, gdzie odpowiadał za rozwój firmy i wdrażanie nowych strategii na terenie kraju. Z branżą IT związany jest od ponad 30 lat, z których 9 przepracował jako General Manager w Hewlett Packard. 

„To dla mnie zaszczyt objąć tak istotne stanowisko w HP w firmie, w której już kiedyś miałem przyjemność pracować. Z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie współpracy z moim nowym zespołem, z którym wspólnie chciałbym wprowadzić organizację w nową technologiczną erę, innowacyjnych rozwiązań” komentuje Sowiński.

Andrzej Sowiński odegra kluczową rolę w realizacji wieloletniego planu HP, którego celem jest umocnienie pozycji lidera firmy na rynku komputerów osobistych i rozwiązań drukujących, a także dalsza transformacja (zarówno rynku druku 3D, jak i graficznego).

„Bardzo się cieszę, że mogę ponownie powitać Andrzeja Sowińskiego w strukturach firmy HP. Jestem przekonany o tym, że wieloletnie doświadczenie Andrzeja oraz jego ogromne kompetencje zawodowe przełożą się na wymierny sukces naszej firmy, z niewątpliwą korzyścią dla naszych klientów i partnerów” – mówi David Rozzio, Dyrektor Zarządzający na Europę Środkowo-Wschodnią i Channel Manager na Europę Środkową. 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments