Huuuge Inc., światowy producent i wydawca gier typu free-to-play działający na szybko rozwijającym się rynku gier mobilnych, ogłosił powołanie Grzegorza Kani na stanowisko Dyrektora Finansowego.

Grzegorz Kania ma blisko 20-letnie doświadczenie w pracy dla globalnych firm medialnych i technologicznych; jego ostatnią posadą było stanowisko dyrektora finansowego w Agora SA. Nowe stanowisko objął 1 października.

Do Huuuge dołącza po prawie trzech latach pracy w Agorze, wydawcy Gazety Wyborczej, jednego z wiodących dzienników w Polsce. Poprzednio był Dyrektorem Finansowym Ringier Axel Springer Polska – wydawcy czołowych gazet i magazynów w Polsce, a także Onetu – jednego z największych polskich portali. Wcześniej był również zastępcą dyrektora finansowego w UPC Polska, będącej częścią Liberty Global, największej na świecie międzynarodowej firmy telewizyjnej i szerokopasmowej.

ZOBACZ TAKŻE: Huuuge Inc. nadal rozważa wejście na Giełdę

Grzegorz Kania rozpoczął karierę zawodową w PwC i jest członkiem Association of Chartered Certified Accountants. Marek Chwałek, obecny Wiceprezes ds. Finansów  będzie podlegał Grzegorzowi Kani.

“Bardzo cieszę się, że dołączyłem do zespołu Huuuge. To prawdziwie innowacyjna firma z jasną strategią dalszego wzrostu w najszybciej rozwijającym się segmencie rynku gier. Będąc już liderem gier mobilnych, Huuuge ma udokumentowane doświadczenie w tworzeniu i kupowaniu nowych gier, a także opracowywaniu nowych. Cieszę się, że będę mógł współtworzyć kolejne sukcesy firmy” – powiedział Grzegorz Kania. 

Cieszymy się, że Grzegorz zdecydował się do nas dołączyć. Ma szerokie doświadczenie w pracy w globalnych firmach z branży mediów i rozrywki, które rozwijały  się zarówno poprzez przejęcia jak i wzrost organiczny” – powiedział Anton Gauffin, Prezez Zarządu Spółki

“Jego doświadczenie będzie dla nas nieocenione zwłaszcza teraz, gdy rozpoczynamy kolejny etap naszego rozwoju, poszerzając listę naszych  gier, a także wykorzystując możliwości konsolidacji rynku, takie jak nasze niedawne przejęcia Playable Platform w Holandii i Double Star w Finlandii” – dodał Anton Gauffin. 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments