Wild Rift trafi na urządzenia mobilne w Europie jeszcze w tym roku, na początku grudnia polscy fani League of Legends będą mogli zagrać w najbardziej wyczekiwaną grę roku, w ramach regionalnych, otwartych betatestów.

Podobnie jak inne gry Riot Games, Wild Rift dostępne będzie całkowicie za darmo a system mikropłatności służyć będzie jedynie do kupowania nowych skórek i innych elementów, nie wpływających na rozgrywkę czy potęgę postaci kontrolowanej przez gracza. Dodatkowo, jeszcze przed udostępnieniem otwartej wersji beta, Riot Games wprowadzi do gry nowy patch a wraz z nim m.in. testy nowych bohaterów i skórek.

Najpopularniejsza MOBA na świecie przeniesiona na platformy mobilne to spełnienie marzeń milionów fanów na Świecie. Dobrze znane zmagania otrzymają również zupełnie nową oprawę graficzną. Bohaterowie znani z League of Legends otrzymają w Wild Rift nowe modele, wraz z kultowymi skórkami, które z pewnością zajmują honorowe miejsca w kolekcjach regularnych graczy League of Legends.

Cross-platform – graj na Androidzie i iOS

Wild Rift pozwoli graczom na rozgrywkę cross-platform. Osiągnięcia w ramach połączonego konta Riot Games będzie można przenosić pomiędzy urządzeniami mobilnymi z systemem Android i IOS. Gracze będą mogli więc uzyskać dodatkowe nagrody, dostępne w zależności od czasu i zasobów poświęconych dotychczas na grę w League of Legends na komputerach PC.

Do tej pory Wild Rift dostępne było w zamkniętych testach dla wybranych, zarejestrowanych wstępnie graczy na Androidzie i iOS. Efektem prac testerów i Riot Games jest patch 1.0, implementowany do Wild Rift tuż przed startem regionalnej, otwartej bety, która zostanie udostępniona już 27 października, w pierwszej kolejności w regionach azjatyckich (Indonezja, Japonia, Malezja, Filipiny, Singapur, Korea Płd. i Tajlandia). Na początku grudnia, otwarta beta dostępna będzie także w regionach:

  • Europa, w tym Polska
  • Bliski Wschód
  • Ameryka Północna
  • Oceania
  • Rosja
  • Tajwan
  • Turcja
  • Wietnam

Gracze z pozostałych regionów będą mogli cieszyć się grą wiosną przyszłego roku.

Wraz z patchem 1.0 do gry zawita również Lee Sin. Ikoniczny jungler o zjawiskowych mechanikach z pewnością stanie się bohaterem wielu nagrań z gry. Jego największych fanów ucieszy fakt, że wraz z jego debiutem w Wild Rift towarzyszyć mu będą jego najbardziej znane skórki Lee Sin Bokser i Tajski Bokser Lee Sin. Ślepy Mnich wskoczy z wykopem na Wild Rift już 22 października.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments