Preordery na Nextgeny XBox od 22 września

Xbox zapowiedział premierę konsol nowej generacji na 10 listopada. Z kolei pre-order na obie konsole ruszy 22 września.

Marka zaprezentowała również efekty współpracy z Electronic Arts, wprowadzając najlepsze tytuły EA do Xbox Game Pass Ultimate i Game Pass PC.

Niezależnie, czy gracze poszukują najwyższej klasy konsoli lub wybierają nową generację gier na mniejszym, w pełni cyfrowym urządzeniu za niższą cenę, dziś mogą dokonać wyboru w jaki sposób poznają nową generację gamingu.

Zarówno Xbox Series X – najszybsza i najpotężniejsza konsola – oraz Xbox Series S, w pełni cyfrowe rozwiązanie, zapewniające prędkość i wydajność następnej generacji zamknięte w najmniejszym Xboxie w historii, ujrzą światło dzienne już 10 listopada br.

Xbox Series S dostępny będzie w cenie 1 349 zł, zaś Xbox Series X 2 249 zł.

Użytkownicy Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Game Pass PC otrzymają bez dodatkowych kosztów dostęp do usługi EA Play już tej jesieni. Oznacza to, że członkowie Ultimate będą mogli cieszyć się ofertą EA Play na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S oraz na urządzeniach z Windows 10.

„Zapewnienie EA Play członkom Xbox Game Pass przyczynia się do realizacji naszej wizji łączenia graczy z tytułami, które kochają gdziekolwiek chcą grać. Po 5 latach świadczenia usług subskrypcji dla społeczności Xbox, jesteśmy podekscytowani, że możemy ułatwić im wspólne korzystanie z obu członkostw” – powiedział Mike Blank, SVP, EA Strategic Growth.

Program Xbox All Access już tej jesieni obejmie 12 rynków. Dzięki niemy użytkownicy mogą wybrać Xboxa odpowiadającego ich potrzebom oraz 24 miesięczne członkostwo Xbox Game Pass Ultimate (dostęp do przeszło 100 gier trybu online multiplayer za pośrednictwem Xbox Live Gold). W Polsce Xbox All Access wystartuje najpierw w ramach zestawów z konsol Xbox One S w cenie 99 zł miesięcznie.