Brother wprowadza do swojego portfolio nową serię kompaktowych drukarek TD-4T. Czterocalowe modele TD4650TNWB i TD4750TNWB umożliwiają druk termotransferowy. Zaprezentowane drukarki znajdą zastosowanie w wielu branżach w tym w handlu detalicznym, logistyce, spedycji czy medycynie. 

Urządzenia pozwalają na szybkie drukowanie trwałych etykiet i oznaczeń towarów, które są odporne na działanie promieni słonecznych, temperatury, uszkodzenia mechaniczne, wilgoć, a także na wiele innych czynników zewnętrznych.

Urządzenie TD4650TNWB drukuje z maksymalną prędkością wynoszącą 203 mm na sekundę w rozdzielczości 203 dpi, a model TD4750TNWB 152 mm na sekundę w 300 dpi. Dodatkowo obie drukarki obsługują taśmy termotransferowe o długości do 300 m. Istnieje możliwość doposażenia urządzeń w obcinak, który ułatwi sprawne odcinanie etykiet, odklejak umożliwiający automatyczne odklejanie samoprzylepnych etykiet oraz zewnętrzny uchwyt rolki.

Oba urządzenia posiadają czytelny kolorowy wyświetlacz LCD z zegarem o przekątnej 2,3” z 6-przyciskami nawigacyjnymi, co znacznie ułatwia obsługę. Drukarki serii TD-4T są kompatybilne z systemem Windows, macOS i Linux. Modele obsługują również popularne oprogramowanie Seagull BarTender oraz Seagull BarTender UltraLite Edition.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments