The Shire – Beyond Coworking dołączył do grona najemców biurowca Infinity. Elastyczna i komfortowa przestrzeń do pracy w budynku przy ul. Legnickiej 16 we Wrocławiu będzie pierwszą lokalizacją tej dynamicznie rozwijającej się sieci biur serwisowanych we Wrocławiu. W biurowcu Infinity najemcy The Shire będą mieli do dyspozycji ponad 2000 mkw. powierzchni, zlokalizowanej na 3. piętrze budynku. Otwarcie przestrzeni coworkingowej w Infinity zaplanowano na I kw. 2025 r.

Przestrzenie biurowe The Shire – Beyond Coworking wyróżniają się spośród standardowych biur elastycznych czy serwisowanych, prezentując propozycję z segmentu premium. Model biznesowy firmy zakłada butikowe powierzchnie subtelnie i nowocześnie zaaranżowane, które sprawdzą się w przypadku dojrzałych biznesów, jak i tych, którzy cenią prestiżowe oraz jakościowe podejście do miejsca pracy.

Jednym z priorytetów The Shire – Beyond Coworking jest elastyczność umów najmu i kompleksowość usług. Koncept nie pobiera dodatkowych opłat, a lokalizacje sieci posiadają wiele rozmaitych udogodnień i benefitów. Dla wygody najemców The Shire, we współpracy ze spaceOs, uruchomiło dedykowaną aplikację, która zarządza całym ekosystemem i ułatwia korzystanie z przestrzeni.

Klienci The Shire w Infinity będą mieli do dyspozycji m.in. otwartą przestrzeń integracji i wypoczynku z miejscami do pracy, sale spotkań i salki konferencyjne wyposażone w system wideokonferencji, chill room, a także pokoje do pracy indywidualnej i przestrzenie wspólne z możliwością skorzystania z recepcji, odbioru korespondencji, serwisu sprzątającego, budek telefonicznych czy drukowania i skanowania dokumentów.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że pierwsza przestrzeń coworkingowa The Shire we Wrocławiu, powstanie właśnie w naszym biurowcu. Ten nowoczesny i wyjątkowy koncept doskonale wpisuje się profil firm, które zdecydowały się związać swoją przyszłość z naszym budynkiem. Ponadto, posiadanie w biurowcu przestrzeni coworkingowej stanowi niewątpliwy atut zarówno dla nas jako właściciela, jak i dla pozostałych najemców Inifinity, przed którymi otwierają się dodatkowe, elastyczne możliwości. Jestem przekonany, że kreatywna przestrzeń The Shire będzie cieszyła się dużą popularnością m.in. ze względu na najwyższą jakość oferowanych usług i bardzo atrakcyjną lokalizację naszego budynku. – powiedział Mariusz Frąckiewicz, Dyrektor Krajowy Avestus Real Estate w Polsce.

Pierwsza przestrzeń coworkingowa sieci biur serwisowanych The Shire – Beyond Coworking we Wrocławiu zostanie zaaranżowana na ponad 2000 mkw. powierzchni, umiejscowionej na 3. piętrze biurowca Infinity. Jej otwarcie zaplanowano na I kw. 2025 r., a w procesie negocjacji Avestus Real Estate reprezentowany był przez JLL.

Cieszymy się, że możemy otworzyć naszą pierwszą przestrzeń The Shire – Beyond Coworking we Wrocławiu właśnie w budynku Infinity. Dzięki świetnej lokalizacji oraz zaawansowanej infrastrukturze, nasze elastyczne przestrzenie będą oferować klientom unikalne doświadczenia pracy w prestiżowym otoczeniu, jak to ma miejsce do tej pory w naszych dwóch lokalizacja w Warszawie: Warsaw Spire C oraz Małachowski Square. Wierzymy, że nasza oferta będzie atrakcyjną alternatywą dla wrocławskich najemców oraz uzupełni aktulaną ofertę rynku o biura typu premium. – skomentował Rafał Pisklewicz, Managing Partner, The Shire – Beyond Coworking.

Wrocław od lat cieszy się renomą dynamicznego ośrodka gospodarczego, przyciągając przedsiębiorców oraz inwestorów z różnych branż. Przestrzenie coworkingowe odgrywają istotną rolę w zapewnianiu elastyczności i efektywności pracy dla zarówno nowoprzybyłych jak i już obecnych na rynku podmiotów. The Shire, jako nowoczesna i innowacyjna przestrzeń, jest idealnie dostosowana do potrzeb współczesnych profesjonalistów. Jej lokalizacja w biurowcu Infinity, który również jest dobrze znanym punktem odniesienia w świecie biznesu, stwarza możliwość integracji z innymi firmami oraz nawiązywania wartościowych relacji biznesowych. – dodał Michał Lis, Senior Director, Office Leasing, JLL.

Infinity jest siedmiokondygnacyjnym budynkiem biurowym klasy A, który oferuje m.in. 18 727 mkw. powierzchni biurowej, 1 561 mkw. powierzchni handlowo-usługowej oraz trzypoziomowy podziemny garaż z 311 miejscami parkingowymi (w tym miejsca ze stacjami do ładowania pojazdów elektrycznych). Z myślą o rowerzystach powstało 128 stanowisk rowerowych w zamkniętej strefie wraz z szatniami i prysznicami. Inwestycja zrealizowana przez Avestus Real Estate we współpracy z partnerem biznesowym Alchemy Properties, powstała zgodnie z wymogami certyfikacji BREEAM na poziomie Excellent, a także certyfikacji WELL Health-Safety, potwierdzającej wysoki standard procedur bezpieczeństwa.

Biurowiec Infinity może poszczycić się zastosowaniem najnowszych technologii, w tym innowacyjnej platformy obsługi najemców autorstwa spaceOS. Rozwiązania bezdotykowe, uchylne okna oraz najwyższej jakości filtry powietrza zapewniają bezpieczeństwo i komfort jego użytkownikom. W Infinity zostało również zaaranżowane imponujące lobby z żywą roślinnością wewnątrz. Na dachu biurowca powstały przestronne tarasy z elementami małej architektury i zieleni. Wszystkie działania w ramach projektu Infinity, począwszy od prac budowlanych, przez zastosowane technologie i rozwiązania, aż po zarządzanie budynkiem, realizowane są zgodnie z kryteriami ESG, aby zapewnić niskoemisyjność biurowca i zminimalizować jego wpływ na środowisko.

Wśród najemców przestrzeni biurowych budynku, oprócz The Shire – Beyond Coworking, znajdują się m.in.: Avenga, Divante, Dom Development Wrocław, ingage Poland, FutureMeds (firma wynajęła w Infinity przestrzeń zarówno w części handlowo-usługowej, jak i biurowej) oraz NATEK Poland.

Przy realizacji Infinity nie zapomniano również o ogólnodostępnych przestrzeniach i usługach, z których mogą skorzystać nie tylko pracownicy kompleksu, ale również mieszkańcy Wrocławia. Na wynajem przestrzeni w części handlowo-usługowej obiektu zdecydowały się klinika stomatologiczna Medicover Stomatology, Gorąco Polecam Smaki z Piekarni, sklep spożywczy Żabka, restauracja Toscanizzazione oraz FutureMeds. Dodatkowo, na pierwszym piętrze budynku mieści się „UP” Klub Fitness z Misją oraz centrum medyczne Enel-Med.

Projekt architektoniczny Infinity przygotowała pracownia AD Studio, jego generalnym wykonawcą była firma Eiffage Polska Budownictwo, a za komercjalizację odpowiada JLL.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments