mPay i Żabka podpisały umowę współpracy umożliwiającą wdrożenie funkcjonalności 
z portfolio mPay do aplikacji mobilnej Żappka, z której korzysta już ponad 7,5 mln użytkowników.

W ramach kooperacji mPay udostępni Żabce jedno ze swoich API. Dzięki temu, użytkownicy aplikacji Żappka, zyskają w przyszłości dostęp do funkcjonalności, będącej efektem realizacji nowego wspólnego projektu.

Współpraca z Żabką jest dowodem na to, że rynek ma ogromny potencjał. Jeszcze do niedawna niektóre mechanizmy były zamknięte w dedykowanych aplikacjach, a teraz widzimy, że dostęp do nich staje się coraz szerszy. To krok, który stworzy zarówno Żabce jak i mPay jeszcze większe perspektywy dalszego rozwoju. Mam nadzieje, że w przyszłości znajdziemy więcej możliwości do realizacji wspólnych działań. – mówi Andrzej Basiak, CEO mPay S.A.

Cieszymy się z perspektywy realizacji wspólnego projektu z mPay, dzięki któremu w przyszłości jeszcze bardziej rozszerzymy zakres usług dostępnych w Żappce. Stale pracujemy nad wdrażaniem innowacji i ulepszeń Żappki, tak aby jeszcze lepiej służyła naszym klientom i spełniała ich codzienne potrzeby. Mamy nadzieję, że niebawem będziemy mogli podzielić się z nimi szczegółowo efektami tej współpracy. – komentuje Wojciech Krok, Członek Zarządu Grupy Żabka, Dyrektor Zarządzający Żabka Future.

Podpisana umowa zakłada wdrożenie jednej funkcjonalności, a obie strony deklarują, że są otwarte na rozmowy w kontekście potencjalnego rozszerzenia portfolio usług w przyszłości.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments