Vehis, platforma oferująca samochody wraz z prostym i szybkim finansowaniem oraz kompleksową obsługą klienta w trakcie i po nabyciu samochodu, od połowy grudnia umożliwia wybór samochodu oraz zawarcie umowy leasingu w 100 procentach online. Oznacza to, że proces wyboru samochodu, wnioskowania, decyzji oraz zawarcia umowy leasingowej może odbywać się wyłącznie na stronie vehis.pl, bez konieczności wizyty w placówce i rozmowy z konsultantem.

W efekcie platforma vehis.pl zapewnia najszybsze na rynku pozyskanie finansowania samochodu – nawet w 15 minut.

Znosimy bariery stojące na drodze do posiadania nowego samochodu i ułatwiamy procesy dla wszystkich naszych klientów – biznesowych i konsumentów. Upraszczamy procedury, stale poszerzamy naszą ofertę, współpracując przy tym z najlepszymi polskimi dilerami samochodowymi. – mówi Grzegorz Tracz, prezes zarządu VEHIS.

Leasing samochodu w 100% online ma na celu maksymalnie przyspieszyć wybór samochodu, produktu finansowego, a następnie pozyskanie decyzji o przyznanym finansowaniu.

Obserwujemy globalny trend rosnącej liczby klientów, którzy nabywają samochód online, bez wizyty w salonie samochodowym. Ten trend przyszedł z USA. Odpowiadając na zmiany rynkowe, cyfryzujemy proces leasingu i umożliwiamy realizację wszystkich formalności w jednym miejscu. Wspieramy klienta na każdym etapie we wszystkich formalnościach nabywania i użytkowania samochodu. Oferujemy kompleksową obsługę klienta na każdym etapie: od pozyskiwania finansowania i rozliczenia z dilerem, po pełne wsparcie po nabyciu samochodu. To unikalny model biznesowy i pionierskie podejście na rynku. Dotychczas klienci mogli składać wnioski o finansowanie i podpisywać umowy leasingowe nabycia samochodu online, ale wybrane etapy wymagały rozmowy z naszym doradcą finansowym. Dziś już cały proces może odbyć się w 100% online. Silny popyt zarówno na nowe, jak i używane samochody sprzyja naszej działalności i jest dobrym prognostykiem na kolejny rok. Zainteresowanie naszą ofertą stale rośnie, a miesięczny wolumen naszego finansowania samochodów osiągnął 75 mln zł. – mówi Grzegorz Tracz.

Średnioroczny wzrost globalnego rynku sprzedaży samochodów online w latach 2022-2030 prognozowany jest na 12,21% (dane Straits Research). Poprzez platformę vehis.pl klienci mają dostęp do szerokiej (ponad 3000) bazy samochodów wszystkich marek. Baza ta, także poprzez integrację danych o samochodach na stockach dilerskich jest stale rozszerzana.

Rozbudowana sieć doradców, w ramach marki VEHIS Finanse oferuje szybkie, pozabankowe finansowanie nabycia samochodów. Zaawansowane i jednocześnie proste w pozyskaniu produkty finansowe VEHIS , czyli leasing samochodów osobowych i dostawczych do 3,5t są oferowane także przez sieć pośredników finansowych oraz dilerów samochodowych.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments