Getac zajmuje się projektowaniem i produkcją solidnych, wysokiej jakości notebooki i tablety dla szerokiego zakresu branż i zastosowań. W ramach produkcji przemysłowej firma od lat dostarcza niektórym z największych światowych marek innowacyjne i zorientowane na klienta rozwiązania.

Grupa Teekanne, założona w 1882 roku, to aktywna na całym świecie, tradycyjna firma rodzinna z siedzibą w Düsseldorfie, która zajmuje się produkcją torebek herbaty już od 1954 roku. W 2014 r. w Düsseldorfie uruchomiono jedną z najnowocześniejszych hal do produkcji herbaty w Europie, w której produkuje się, pakuje i sprzedaje na całym świecie do 3,2 miliarda torebek rocznie. Aby zapewnić płynność procesów produkcyjnych, firma Teekanne GmbH & Co. KG polega na rozwiązaniach Getac od ponad 14 lat – solidne laptopy zakupione w 2009 roku są nadal w codziennym użyciu.

Teekanne korzysta z laptopów Getac w celu zapewnienia płynności procesów produkcyjnych od 2009 roku. Szeroka gama interfejsów i wysoka kompatybilność do sterowania starszym oprogramowaniem i maszynami były tak samo ważne przy wyborze S400 Getac, jak jego solidność i trwałość do wszystkich zastosowań w produkcji, konserwacji i naprawach, a także logistyce.

Getac S400, jak również jego następca, model S410, doskonale sprawdzają się w Teekanne: maszyny – nawet systemy z różnymi interfejsami szeregowymi – mogą być bezpiecznie sterowane i podłączane, co zapewnia płynne procesy bez niepotrzebnie kosztownych przestojów maszyn. Laptopy Getac wspierają konserwację predykcyjną, serwisowanie maszyn, rozwiązywanie problemów i programowanie. Konserwację można zaplanować racjonalnie, zmniejszając w ten sposób koszty.

Moce produkcyjne są nadal w pełni wykorzystywane, również w przypadku starszych maszyn. Wysoka wydajność, przyjazny dla użytkownika wyświetlacz, który jest zawsze łatwy do odczytania, trwałość i wysoka niezawodność wytrzymałych laptopów Getac również opłaciły się na przestrzeni lat.

Wytrzymała konstrukcja, solidny mechanizm odchylania i przyjazny dla użytkownika wyświetlacz laptopów S400 / S410 gwarantują stabilną, bezproblemową pracę w Teekanne nawet po ponad dekadzie eksploatacji: w środowisku z wszechobecnym pyłem herbacianym, po upadkach, wstrząsach oraz silnych wibracjach.

Dzięki wysokiej wydajności i niezawodności laptopów Getac Teekanne korzysta z płynnych operacji i pełnego wykorzystania swoich cennych mocy produkcyjnych. Zmniejsza to koszty i zapewnia w konsekwencji zadowolenie klientów.

Z doświadczenia wiemy, że laptopy konsumenckie nie wytrzymują długo; jakość ma swoją cenę – i po 14 latach widzimy, że inwestycja w wytrzymałe laptopy Getac zwróciła się z nawiązką. Urządzenia nadal wyglądają jak nowe, a wprowadzenie jeszcze lżejszego modelu S410 dodatkowo wspiera nas w optymalizacji procesów. Nasze starsze systemy specjalne mogą być z nim doskonale kontrolowane i wciąż integrowane z procesami produkcyjnymi bez żadnych ograniczeń.  mówi Mehmet Agar, team leader w Teekanne.

Eric Yeh, dyrektor zarządzający Getac, wyjaśnia: Wieloletnie korzystanie z laptopów Getac w firmie Teekanne jest imponującym przykładem trwałości, niezawodności i wysokiej wytrzymałości naszych produktów. Dzięki różnorodności interfejsów nawet starsze, ale szczególnie istotne z punktu widzenia produkcji zakłady specjalne Teekanne mogą nadal działać bez żadnych problemów – to właśnie nazywam prawdziwym zrównoważonym rozwojem!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments