„A może by tak rzucić wszystko i wylecieć na Karaiby?” – pyta Samana Group, proponując przeprowadzkę do prywatnego miasta w Dominikanie. Od teraz można zamienić swoje polskie aktywa, np. nieruchomość, samochód czy udziały w firmie, na tropikalną posiadłość.

Na czele Samana Group stoi znany polski przedsiębiorca, Marek Zmysłowski. Działalność firmy koncentruje się na Półwyspie Samaná w Dominikanie, gdzie w najbliższym sąsiedztwie tropikalnych plaż powstają zielone osiedla, kompleksy mieszkalno-coworkingowe czy luksusowe wille. Zgodnie z planami Samana Group, będą one częścią prywatnego, ekologicznego miasta.

W projekty holdingu inwestują polscy i zagraniczni inwestorzy, a swoją nieruchomość w Dominikanie zakupił m.in. Borys Szyc. Teraz firma wychodzi naprzeciw osobom, którzy chcą zdywersyfikować swój majątek lub nie dysponują gotówką na zakup nieruchomości.

Od teraz można zamienić swój dom, mieszkanie lub działkę na wybraną nieruchomość z oferty Samana Group. W rozliczeniu akceptowane są także samochody, złoto, luksusowe zegarki lub udziały w firmie. Ponadto, Samana Group deklaruje bezpłatne wsparcie i prawne dla osób zainteresowanych przeprowadzką.

Marek Zmysłowski, CEO Samana Group

Z tej oferty może skorzystać dosłownie każdy: inwestorzy, osoby pracujące zdalnie, a także wszyscy rozczarowani sytuacją w kraju, marzący o przeprowadzce do miejsca z inną dynamiką społeczną i perspektywami. To rewolucja, bo nareszcie gotówka nie jest barierą. – zapewnia Marek Zmysłowski, CEO Samana Group.

Samana Group to jeden z największych deweloperów i właścicieli ziemskich na Półwyspie Samaná w Dominikanie. Dysponuje przeszło 4 tys. ha malowniczych gruntów, usytuowanych pomiędzy czterema parkami narodowymi. Założycielami firmy są doświadczeni przedsiębiorcy z Polski, Argentyny i Stanów Zjednoczonych. Oprócz Marka Zmysłowskiego (wcześniej Jumia.Com i SunRoof) są to Piotr Baran (PCG), Tomas Avogadro oraz Shannon Robertson (JLL). Doradcą zarządu jest m.in. Ludwik Sobolewski, były prezes GPW.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments