Getac ogłosił wprowadzenie na rynek nowej generacji semi-rugged laptopa S410, który zapewnia potężną wydajność przetwarzania i grafiki w nowej, zrównoważonej konstrukcji, bez uszczerbku dla niezawodności. Rezultatem jest niezwykle wszechstronne urządzenie, które poprawia wydajność w terenie, zapewniając jednocześnie spokój użytkownikom w środowiskach pracy, w których często dochodzi do przypadkowych uderzeń, wstrząsów i upadków.

S410 nowej generacji jest pierwszym urządzeniem Getac wyposażonym w procesor Intel® CoreTM 13. generacji i5/i7 w standardzie, który zapewnia niezwykłą wydajność obliczeniową i szybką reakcję dla użytkowników. Zintegrowana grafika Intel® Iris® Xe zapewnia bogate wrażenia wizualne, a opcjonalny dedykowany układ GPS oferuje znacznie lepszą dokładność lokalizacji w porównaniu do poprzednich generacji. Jeśli chodzi o łączność, nowa generacja S410 obejmuje Wi-Fi 6E i Bluetooth 5.3 w standardzie, z opcjonalnym 4G LTE i/lub 5G Sub-6 ze zintegrowanym GPS, zapewniając użytkownikom łączność nawet w odległych lokalizacjach.

Wysoce konfigurowalny

Wielu klientów Getac ma bardzo specyficzne potrzeby, jeśli chodzi o technologię, dlatego S410 nowej generacji można w pełni skonfigurować, aby dopasować go do różnych scenariuszy użytkownika.

Obejmuje to do trzech wymienialnych podczas pracy baterii dla tych, którzy wymagają wyjątkowej żywotności baterii między ładowaniami, a także liczne opcje we wnęce na nośniki, od dyskretnego kontrolera graficznego NVIDIA GeForce GTX 1650, czytnika kodów kreskowych 1D/2D, napędu DVD lub Blu-ray, po drugie urządzenie pamięci masowej SSD lub dodatkową baterię. Szeroka gama kompatybilnych akcesoriów i bezpieczne opcje przenoszenia/dokowania jeszcze bardziej zwiększają funkcjonalność, zwiększając produktywność w terenie.

Nowa, zrównoważona konstrukcja, ta sama niezawodność

S410 nowej generacji jest najbardziej przyjaznym dla środowiska urządzeniem, jakie Getac wyprodukował do tej pory, z ponad 24 procentami obudowy wykonanymi z materiałów pochodzących z recyklingu poużytkowego (PCR). To nowe podejście do projektowania zmniejsza zarówno emisję dwutlenku węgla, jak i ilość e-odpadów podczas procesu produkcyjnego, pomagając promować bardziej przyjazną dla środowiska przyszłość.

Pomimo tej zmiany w konstrukcji obudowy, nie ma żadnych kompromisów w zakresie niezawodności. Podobnie jak jego popularny poprzednik, nowa generacja S410 posiada certyfikat MIL-STD-810H i IP53, a także jest odporna na wibracje i upadki z wysokości do trzech stóp (0,9 m), pomagając chronić przed przypadkowymi uszkodzeniami w ruchliwych lub wymagających środowiskach pracy.

Doskonały wyświetlacz i zwiększone bezpieczeństwo

Funkcjonalność jest sercem nowej generacji S410. Jego doskonały 14-calowy ekran z technologią Getac do odczytu w świetle słonecznym zapewnia doskonałą widoczność (1000 nitów) zarówno w środowisku wewnętrznym, jak i zewnętrznym, a tryby wielodotykowe obsługują różne przypadki użycia, co oznacza, że zadania można wykonywać szybko i wydajnie.

Ulepszone funkcje bezpieczeństwa pomagają również chronić poufne dane użytkowników. Obejmują one technologię TPM2.0 i Intel® vPro®, wymienną przez użytkownika pamięć masową PCIe NVMe SSD oraz opcje uwierzytelniania wieloskładnikowego, takie jak kamera internetowa Windows Hello, czytnik HF RFID, czytnik kart inteligentnych i czytnik linii papilarnych.

S410 nowej generacji to potężne, a jednocześnie wszechstronne urządzenie, które doskonale sprawdza się w niezwykle zróżnicowanych scenariuszach przemysłowych i środowiskach pracy korporacyjnej. Nie tylko zapewnia wyjątkową wydajność przetwarzania, ale jego nowa, przyjazna dla środowiska obudowa odzwierciedla filozofię zrównoważonego projektowania firmy Getac, która promuje i zachęca do tworzenia lepszego świata, w którym wszyscy dobrze prosperują.  powiedział James Hwang, prezes Getac Technology Corporation.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments