Już w najbliższą środę, 28 czerwca, po raz kolejny przyjrzymy się branży gamedev w Polsce podczas jubileuszowej, dziesiątej edycji konferencji „Gaming Na Giełdzie”. Tym razem skupimy się na haśle przewodnim: “Polski gamedev szuka kapitału” i postaramy się odpowiedzieć na pytania jak zdobyć finansowanie dla badań, innowacji i unikatowych projektów w branży gamedev. Organizatorami wydarzenia jest agencja PR Strict Minds, a współorganizatorami potral StockWatch.pl oraz Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie.

Branża produkcji gier w Polsce jest w momencie aktywnego poszukiwania różnych źródeł finansowania. Na konferencji „Gaming Na Giełdzie” skupimy się na eksploracji tych możliwości i przypomnimy, że branża ciągle się rozwija. To doskonała okazja, aby zdobyć wiedzę na temat innowacyjnych projektów i potencjału gamedev. Nie możemy się doczekać, aby spotkać się z przedstawicielami sektora i inwestorami i razem przyczynić się do dalszego wzrostu sektora gier w Polsce. – mówi Sylwia Borowska, Head of Communications w agencji Strict Minds.

Rozwój sektora gamedev w Polsce jest niezwykle dynamiczny, a firmy gamingowe coraz częściej sięgają po różne źródła finansowania, w tym dotacje i wsparcie rządowe. W tym kontekście, dziesiąta edycja konferencji „Gaming Na Giełdzie” będzie poświęcona analizie programów grantowych na szczeblu rządowym, europejskim i światowym, z uwzględnieniem ich potencjalnego wpływu na rozwój branży. Wydarzenie będzie również okazją do prezentacji udanych projektów z rodzimego podwórka, które korzystały z różnorodnych źródeł finansowania.

Wspieranie emitentów GPW w komunikacji z inwestorami to jeden z najważniejszych filarów naszej strategii rozwoju. Konferencja „Gaming Na Giełdzie” to doskonała okazja do spotkania przedstawicieli branży i inwestorów, którzy łączą siły w celu wspierania i finansowania innowacyjnych projektów gamingowych. – komentuje Dariusz Mejszutowicz, Wicedyrektor Działu Rynku Pierwotnego, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie.

Udział w czatach i konferencji online jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Zapisy czatów i paneli dyskusyjnych pozostaną również na stałe na stronie, dzięki czemu będzie można się z nimi zapoznać również po ich przeprowadzeniu.

 Branża gamedev w Polsce rozwija się dynamicznie, w dalszym ciągu przyciągając inwestorów. Projekt „Gaming Na Giełdzie” stanowi unikalną platformę, gdzie przedstawiciele firm gamingowych mogą prezentować swoje wyniki finansowe, plany biznesowe oraz spotkać się z potencjalnymi inwestorami. To niezwykle ważne wydarzenie dla rozwoju sektora gier wideo w kraju. – kończy Łukasz Konopko, prezes StockWatch.pl

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments