Bitget uruchamia projekt społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) – Blockchain4Youth. Giełda będzie współpracować z argentyńską supergwiazdą piłki nożnej Lionelem Messim. Projekt ma na celu popularyzację technologii blockchain poprzez inspirowanie młodych ludzi do korzystania z narzędzi Web3 i kryptowalut, aby tworzyć zdecentralizowaną przestrzeń oraz społeczność.

Cele Blockchain4Youth są zgodne z misją giełdy, polegającą na inspirowaniu większej liczby osób do szerokiej adopcji kryptowalut. Bitget wierzy, że przyszłość związana z technologią blockchain jest kluczem do budowania lepszych produktów i narzędzi, które pomogą przyspieszyć adopcję. Platforma stawia na młodsze pokolenie i budowanie proaktywnych liderów. Ostatnie badanie opublikowane przez Bitget ujawnia, że milenialsi i przedstawiciele Gen Z są główną siłą kształtującą rozwój kryptowalut, przy czym ci pierwsi to aż 46% entuzjastów kryptowalut.

Celem Bitget jest inspirowanie ludzi do adopcji Web3, zaś informacje udostępniane w projekcie Blockchain4Youth mogą stać się katalizatorem rozwoju technologii blockchain dla młodych pokoleń na całym świecie. Aby wspierać młodzież i zachęcać ją do korzystania i rozwoju technologii blockchain, Bitget planuje zainwestować 10 mln USD w inicjatywę w ciągu najbliższych 5 lat. Początkowa faza projektu obejmuje oferowanie kursów i certyfikatów blockchain poprzez Bitget Academy, a także organizowanie wykładów we współpracy z renomowanymi uniwersytetami na całym świecie. W najbliższych miesiącach Bitget planuje również wprowadzić stypendia, aby zapewnić pomoc finansową młodym entuzjastom blockchain.

Blockchain4Youth ma stać się wzorem do naśladowania. Dlatego Bitget nawiązał współpracę z jednym z najpopularniejszych piłkarzy współczesnych czasów — Lionelem Messim. Platforma będzie również współpracować z innymi wiodącymi firmami blockchain, aby wspierać innowacyjne projekty młodych przedsiębiorców i organizować hackathony dla młodych osób w wieku do 30 lat, aby identyfikować najbardziej obiecujące inicjatywy.

Bitget i Messi to doskonałe partnerstwo zarówno na boisku i poza nim. Podobnie jak wsparcie fundacji Leo Messiego dzieci i młodzieży w trudnej sytuacji, Bitget stawia sobie za cel podniesienie poziomu wiedzy dzisiejszej młodzieży na temat technologii blockchain i Web3, zapewniając przyszłość, w której świat będzie mógł je w pełni wykorzystywać. Badanie Bitget pokazuje, że ciągle zmieniająca się demografia będzie miała znaczący wpływ na adopcję kryptowalut, a nastolatki zmagają się ze zrozumieniem tego ciągle ewoluującego świata. Bitget zamierza wykorzystać swój globalny zasięg i zainicjować znaczące projekty, aby wesprzeć młodą generację. Messi jest wzorem do naśladowania, dzięki swojej dyscyplinie i pasji do piłki nożnej. Ta inspiracja to coś, co dzisiejsza młodzież może otrzymać dzięki projektowi Blockchain4Youth. tak Gracy Chen, dyrektorka zarządzająca Bitget skomentował wspólny projekt z Lionelem Messim.

Start projektu CSR zaplanowano na maj. Giełda Bitget jest otwarta na potencjalnych partnerów chcących dołączyć do projektu kształtowania przyszłości blockchain na lokalnych rynkach. Platforma poszukuje zwolenników tej technologii na całym świecie, aby pomóc w edukacji młodzieży i przyspieszyć adopcję zdecentralizowanych technologii.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments