Strategiczne porozumienie Sandis, twórcy aplikacji do dystrybucji produktów ubezpieczeniowych i Quantee – dostawcy, opartej na sztucznej inteligencji platformy do taryfikacji produktów ubezpieczeniowych stało się faktem. Firmy nawiązały współpracę, aby zaoferować rynkowi rozwiązania wspierające kompletny cykl życia produktu ubezpieczeniowego.

Quantee – dostawca innowacyjnej, opartej na AI platformy do wyceny produktów ubezpieczeniowych nowej generacji, oraz Sandis – twórca aplikacji do wdrażania i dystrybucji produktów ubezpieczeniowych, mają przyjemność ogłosić strategiczne partnerstwo. Porozumienie umożliwi obu firmom wykorzystanie ich uzupełniającej się oferty oraz wspólne docieranie do klientów na rynkach polskim i międzynarodowym.

Jesteśmy zachwyceni możliwościami, jakie otwiera współpraca z Quantee. Pomoże nam ona w dalszym rozszerzaniu oferty i zapewni naszym klientom dostęp do innowacyjnych narzędzi w zakresie taryfikacji. – powiedział Marcin Bobruk, prezes Sandis.

Szef Quantee potwierdza, że kooperacja z Sandis pozwoli na przyspieszenie rozwoju jego firmy.

Zwiększy też tempo wzmacniania naszej pozycji na rynku. Będzie to możliwe dzięki połączeniu mocnych stron naszego oprogramowania do wyceny opartego na AI z rozwiązaniami Sandis w zakresie dystrybucji. Jesteśmy podekscytowani możliwościami, które przed nami stoją. – mówi Dawid Kopczyk, CEO Quantee.

Dzięki partnerstwu Quantee będzie mogło rozszerzyć swój zasięg rynkowy i oferować swoim klientom rozwiązania “end-to-end” – od wdrożenia produktu ubezpieczeniowego, przez jego wycenę, po kompleksową dystrybucję. Z kolei Sandis skorzysta z doświadczenia Quantee na rynkach europejskich, a także zaproponuje swoim klientom, wiodące na rynku narzędzia do wyceny stawek dla produktów ubezpieczeniowych.

Współpraca w założeniu pozwoli na wspólne pozyskiwanie i obsługę wymagających klientów na rynku polskim i międzynarodowym. Kontrahenci obu firm skorzystają na wspólnej dla Quantee i Sandis filozofii elastycznych i łatwych we wdrożeniu usług, które dostarczają wymiernych przewag na nowoczesnym rynku ubezpieczeniowym. Partnerstwo stanowi również ważny krok w naszej ekspansji na rynki zagraniczne.

Oczekuje się, że partnerstwo stworzy znaczące możliwości rozwoju dla obu firm. Kontynuują one ścieżkę innowacji, a także opracowują rozwiązania dla branży ubezpieczeniowej, dla której technologia jest uważana za kluczowy czynnik wzrostu w nadchodzących latach. Dzięki połączonemu doświadczeniu obu firm, będą one w stanie dostarczyć więcej wartości swoim klientom i wzmacniać swój udział w cyfrowej transformacji branży ubezpieczeniowej.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments