Realizacja obejmować będzie rozwój europejskiego systemu e-commerce Samsung na technologii SAP Commerce Cloud. Model kooperacji z firmą e-point obejmuje współpracę z dwoma zespołami (ok. 20 specjalistów SAP Commerce), zarządzanymi bezpośrednio przez Samsung SDS Europe. Zastosowanie zwinnej metodyki programowania, czyli Agile oraz Scrum, ma zapewnić sprawną realizację zadań.

Jesteśmy na etapie rozwoju strategii e-commerce, bo dostrzegamy, jak w ostatnich latach dynamicznie rozwinęła się sprzedaż, poprzez ten kanał komunikacji z klientami. Projekt, który realizujemy, obejmuje szereg klastrów, dlatego tak ważne było dla nas stworzenie modelu współpracy z kompetentnym zespołem specjalistów, jednocześnie zarządzanym wewnątrz naszej organizacji, w formule team leasingu. Firma e-point spełnia nasze oczekiwania i cieszymy się, że wspólnie będziemy kontynuować ten projekt na platformie SAP Commerce Cloud. mówi Piotr Kreft, Dyrektor Digital Innovation Hub w Samsung SDS.

Radosław Opałko, Wicedyrektor Sprzedaży ds. SAP Commerce

Działamy na rynku od ponad 25 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele projektów z obszaru e-commerce bazujących na rozwiązaniach SAP Hybris poprzez zarówno audyty, utrzymanie, jak również projekty rozwojowe i wdrożeniowe. Projekt realizowany dla Samsung Digital Service Europe to dla nas zaszczyt i potwierdzenie, że nasze elastyczne podejście do współpracy i ciągłe rozwijanie kompetencji w obszarze SAP Commerce to dobra decyzja. mówi Radosław Opałko, Wicedyrektor Sprzedaży ds. SAP. Commerce.

Projekt został podzielony na klastry, czyli powiązane systemowo i geograficznie obszary biznesowej działalności firmy. Każdy etap rozwoju systemu będzie uwzględniał zarówno potrzeby rynkowe w poszczególnych krajach, jak również dostosowanie wymogów platformy do specyficznych dla danego kraju wymagań lokalnych, które są istotne ze względów regulacyjnych, czy też preferencji użytkowników końcowych platformy.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments