Bezpłatny dostęp do systemu IFS assyst przez cały 2023 rok to oferta ogłoszona w ramach odbywającej się w Miami konferencji IFS UNLEASHED. Tym samym firma IFS realizuje swoją misję wspierania firm w przyspieszaniu cyfryzacji i upraszczaniu procesów związanych z organizacją zadań w całym przedsiębiorstwie.

IFS, globalny dostawca oprogramowania w chmurze dla przedsiębiorstw, zaoferował roczny, darmowy dostęp do systemu IFS assyst, sztandarowego rozwiązania do zarządzania usługami. Zapoczątkowana podczas konferencji IFS Unleashed inicjatywa „Free for 23” umożliwia klientom wdrożenie automatyzacji o krytycznym znaczeniu dla biznesu w zakresie zarządzania usługami korporacyjnymi (ESM), zarządzania usługami IT (ITSM) oraz zarządzania operacjami IT (ITOM).

W procesie transformacji cyfrowej kluczowe znaczenie ma cyfryzacja przebiegu pracy i najważniejszych procesów. Jednakże osiągnięcie tego w całym przedsiębiorstwie było dotąd skomplikowane i kosztowne. Dzięki bezpłatnej licencji IFS assyst użytkownicy będą mogli przekonać się, jak funkcje ułatwiające zarządzanie usługami mogą w prosty i skuteczny sposób pomóc im w standaryzacji, usprawnieniu i automatyzacji przebiegu pracy na wszystkich urządzeniach.

We współczesnym krajobrazie cyfrowym, zdominowanym przez złożone połączenia sieciowe, zapewnienie pracownikom i klientom wysokiej jakości usług jest niezbędne do stworzenia przewagi konkurencyjnej” – powiedział Martin Schirmer, prezes Enterprise Service Management. „Oferując bezpłatny dostęp do systemu IFS assyst, realizujemy naszą misję demokratyzacji zarządzania usługami, redukując bariery wejścia na rynek związane z kosztami. Dzięki naszym najlepszym w swojej klasie funkcjom, przedsiębiorstwa mogą usprawniać organizację pracy i zapewniać bogate, wielokanałowe wrażenia cyfrowe w dowolnym miejscu i czasie„.

W ramach oferty klienci IFS będą mogli korzystać ze wszystkich modułów systemu assyst, w tym ITSM, ITOM i ESM. Do rejestracji nie jest wymagana karta kredytowa, a wersja IFS assyst dla przedsiębiorstw jest dostępna od ręki przy 3-letnim zobowiązaniu do transformacji biznesowej.

Grupa IFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla przedsiębiorstw z całego świata, które zajmują się produkcją oraz dystrybucją towarów, tworzeniem i utrzymywaniem składników majątku a także zarządzaniem działalnością ukierunkowaną na usługi. W ramach wspólnej platformy nasze poszczególne produkty branżowe są natywnie połączone w jednym modelu danych. Wykorzystują wbudowane innowacje cyfrowe, dzięki czemu firmy korzystające z narzędzi IFS mogą zapewnić swoim klientom najlepszą obsługę w czasie rzeczywistym – Moment of Service.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments