Razer ogłosiła nabycie 100 procent udziałów w firmie Go Touch VR SAS, znanej również jako Interhaptics, właściciela wiodącej platformy rozwoju technologii haptycznych przeznaczonych dla studiów gamingowych.

Główną misją, założonej w 2017 roku firmy Interhaptics jest dostarczanie spójnych, realistycznych i wciągających rozwiązań haptycznych dla deweloperów gier na PC, konsole, urządzenia mobilne i dla rzeczywistości rozszerzonej (XR). Firma dąży do zapewnienia deweloperom niezbędnych narzędzi gwarantujących jakość, szybkość zastosowań i rozwoju oraz dających łatwe możliwości wdrożeń międzyplatformowych.

Razer od zawsze znajduje się na czele rozwoju technologii, tworząc innowacyjne produkty, które zapewniają graczom najbardziej wciągające wrażenia w grach. Już w słuchawkach Nari Ultimate z 2018 r., Razer pokazał światu swoją autorską technologię HyperSense, demonstrując, jak haptyka o wysokiej jakości może zapewniać pogłębione wrażenia podczas rozgrywki czy słuchania muzyki. Ostatnio technologia została zastosowana w słuchawkach Kraken V3 HyperSense i Kraken V3 Pro HyperSense. Dzięki przejęciu Interhaptics, Razer jest teraz przygotowany do wdrożenia HyperSense do większej liczby produktów oraz do budowania ekosystemu haptycznego wraz ze studiami gamingowymi na wielu platformach.

Haptyka ma ogromną wartość dla graczy. Możliwość dołączenia do Razera była dla nas łatwym wyborem, ponieważ Razer od dawna jest zaangażowany w dostarczanie najbardziej wciągających doświadczeń w grach. Nie możemy się już doczekać, aby robić to wspólnie, już jako część rodziny Razer. – powiedział Eric Vezzoli, CEO Interhaptics.

W Razerze wiemy, jak ważne jest tworzenie najlepszych w swojej klasie produktów zapewniających wyjątkowe i spersonalizowane wrażenia w grach, ponieważ sami jesteśmy graczami. Interhaptics ma olbrzymie doświadczenie w dziedzinie haptyki, a ich platformę będziemy wykorzystywać do rozszerzenia ekosystemu HyperSense. – powiedział Alvin Cheung, Senior Vice President działu hardware

Po przejęciu przez Razer, założyciel i CEO Interhaptics, Eric Vezzoli, dołączy do Razera jako Associate Director of Haptics. Interhaptics pozostanie niezależną jednostką, ale będzie ściśle zintegrowana z ekosystemem Razera.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments