Gra motoryzacyjna w wersji mobilnej Car Mechanic Simulator Racing – nowa odsłona symulatora mechanika samochodowego zadebiutowała na platformach Google Play i App Store. Car Mechanic Simulator Racing (CMSR) to kolejna flagowa produkcja ECC Games, producenta gier i symulatorów sportów motoryzacyjnych.

W Car Mechanic Simulator Racing gracze wcielają się w rolę mechanika samochodowego, który otwiera swój pierwszy warsztat samochodowy. W grze występuje cykl dnia i nocy, który wprowadza specyficzny rytm i wymaga od graczy odpowiedniego zorganizowania pracy. Car Mechanic Simulator Racing oferuje szereg funkcjonalności, gracze mogą m.in. przyjmować zlecenia naprawy samochodów, poszerzać swoją kolekcję samochodów i handlować nimi, tuningować własne samochody, brać udział w wyzwaniach wyścigowych na kilku torach czy rywalizować z innymi graczami o pierwsze miejsce w rankingach.

Z ogromną satysfakcją informujemy o premierze Car Mechanic Simulator Racing w wersji mobilnej, która jest już dostępna na wszystkich rynkach. To kolejny kamień milowy dla ECC Games w jednym z filarów działalności spółki, jakim jest segment gier mobilnych. Nowa gra koncentruje się na wyścigach aut, co wprowadza element rywalizacji pomiędzy graczami w trybie multiplayer, jednocześnie zwiększa czas zaangażowania graczy i możliwości monetyzacji gry. Przed graczami do wykonania jest tysiąc zadań, mają do wyboru ponad 40 unikalnych aut, 1100 części samochodowych czy zaawansowany tuning auta, w tym wymianę silnika. Car Mechanic Simulator Racing otwiera przed graczem szereg dodatkowych możliwości, w tym ponad 25 unikalnych umiejętności, których kolejność odblokowania zależy tylko od gracza. CMSR na pewno dostarczy graczom urozmaiconej rozrywki. – mówi Piotr Wątrucki, prezes ECC Games.

Car Mechanic Simulator Racing w obecnej wersji oferuje m.in.:

• 25 unikalnych umiejętności, które usprawnią proces naprawy aut, zwiększą zarobki gracza i otworzą nowe możliwości w grze,

• 42 unikalne auta, np. klasyki, auta sportowe, auta JDM, muscle cars,

• 1 100 części samochodowych,

• możliwość zmiany koloru aut, wymianę felg i spojlerów,

• handel autami i poszerzenie kolekcji samochodów,

• zaawansowane możliwości tuningowania aut, w tym zamiana silnika,

• udział w wyzwaniach wyścigowych na kilku torach,

• wspierane języki: angielski, polski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański, portugalski (Brazylia).

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments