Vertiv, globalny dostawca rozwiązań krytycznej infrastruktury cyfrowej i ciągłości jej działania, powołał Igora Grdicia do roli Country Managera w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, obejmującym Polskę i kraje bałtyckie.

Celem utworzenia nowego regionu jest zapewnienie spójności sposobu, w jaki Vertiv wspiera swoich klientów, pozycjonuje firmę na rynku i osiąga wzrost. Ma także ujednolicić metodę pracy zespołów sprzedażowych.

Igor Grdic posiada ponad 12-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami sprzedaży w rozbudowanych przedsiębiorstwach. Do Vertiv dołączył w 2015 roku. Wcześniej pracował w firmie Siemens, a następnie Nokii, gdzie pełnił role o zwiększonej odpowiedzialności – od głównego menadżera produktu do regionalnego dyrektora sprzedaży. W Vertiv Igor Grdic przez 6 lat odpowiadał za rozwój regionu Europy Środkowo-Południowej, w którym odnosił sukcesy i zapewnił firmie stabilny wzrost.

Region Europy Środkowo-Wschodniej, w tym Polska i kraje bałtyckie, jest strategicznie ważny dla Vertiv. Dostrzegamy tam zwiększone możliwości biznesowe, zarówno w ramach globalnych, jak i regionalnych partnerstw, co wraz z odpowiednim przywództwem i wsparciem zagwarantuje dynamiczny rozwój talentów i pozytywne doświadczenia klientów. Igor zademonstrował już swoją zdolność do realizacji obu tych bardzo ważnych celów. Naturalnym krokiem jest rozszerzenie zakresu jego odpowiedzialności, aby zapewnić ten rozwój również w Polsce i krajach bałtyckich – mówi Karsten Winther, wiceprezes ds. sprzedaży w regionie EMEA w Vertiv.

Region Europy Środkowo-Wschodniej staje się coraz bardziej interesujący dla inwestorów
centrów danych. Obserwujemy dynamiczny rozwój Polski jako jednego z rynków
wschodzących, na którym pojawiają się nowe inwestycje globalnych graczy świadczących
usługi chmurowe. Moim celem jest osiągnięcie znaczącego wzrostu Vertiv w tym regionie,
tworzenie bardziej wydajnych procesów oraz ich automatyzacji, a także rozbudowa naszego
zespołu zgodnie z dalszym rozwojem kanału dystrybucyjnego i współpracy z partnerami
projektowymi – powiedział Igor Grdic.

W ramach rozwoju firmy w Polsce, Vertiv powiększył biuro handlowe, przenosząc główną
siedzibę w Warszawie do kompleksu The Park na ul. Krakowiaków 44 i prowadzi nowe
rekrutacje.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments