DataWalk wybrany przez Departament Stanu USA

DataWalk ogłosił dziewiąte zwycięstwo w agencjach rządowych w ciągu ostatnich dziewięciu miesięcy. Departament Stanu USA zakupi oprogramowanie DataWalk na potrzeby wsparcia rządowych agencji innych krajów w zwiększaniu ich zdolności operacyjnych.

Agencja celna kraju partnerskiego wykorzysta DataWalk do gromadzenia, analizowania i rozpowszechniania informacji i działań wywiadowczych w obszarze celnym. Jest to już dziewiąta umowa, którą DataWalk zawarł z federalnymi lub krajowymi agencjami rządowymi na całym świecie w ciągu ostatnich dziewięciu miesięcy.

Wśród klientów DataWalk jest już kilka amerykańskich agencji federalnych, narodowa agencja wywiadowcza, policja krajowa i jedna z największych policji miejskich w Ameryce Północnej, a także krajowy organ podatkowy, również w Ameryce Północnej. Ze względu na specyfikę działalności tych organów nie wszystkie nazwy instytucji mogą być ujawnione.

Coraz więcej kluczowych agencji rządowych w Europie i obu Amerykach wybiera produkt DataWalk” – powiedział Paweł Wieczyński, CEO DataWalk w regionie EMEA. „Zwycięstwa te pokazują, że DataWalk jest coraz bardziej rozpoznawany na świecie jako czołowy system analityczno-inwestygacyjny.”

DataWalk umożliwia przetwarzanie ogromnych ilości danych z wielu różnych źródeł w prostym, wizualnym modelu, zorganizowanym wokół konkretnych pojęć (takich jak ludzie, transakcje, przestępstwa, itp.). W ten sposób system tworzy bazę danych wywiadowczych, w której agencje mogą przechowywać, łączyć się, udostępniać i analizować wszystkie swoje wewnętrzne i zewnętrzne dane za pomocą intuicyjnego interfejsu. Sprawia to, że DataWalk może służyć jako ważne narzędzie nie tylko dla analityków, ale także dla wszystkich osób, które potrzebują dostępu do kluczowych informacji gromadzonych w systemie.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jeronimo
Jeronimo
3 miesięcy temu

Polska!